2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şekere de dikkat et yine o zaman. Glukozun Düsük de cıksa ne olur ne olmaz bebiş daha fazla kilolu olmasn. Dedigin gibi cekip ugrasip son noktada sezeryana gecm3si de can skcı. Ben 4 kilo ustünü sezeryan aliyorlar direk diye duymustm bu da demekki herşey gibi doktordan doktora degisiyor ne kadar da standartı olmayan bi alan

Ben bir gün kalırım insaallah eşim götürmek istemiyor çünkü kızım bana düşkün cok aglar eve dönerken ben ugrsamam diyor bir gün sonra görsün diyor birde beni yatarken görürse cok aglar ama götüresim var götürsem mi bilemedim

Olabilir evet . Aras kargo hic sasirmam :)
Ben bi ara gidip kavga ettim onlarla. 3 5 yıl onceydi. Mesaj geliyo kargo gejcek diye bekliyorum aksama dogru geldikbulamadik diye mesaj atiyorlar şubeye gidiyorum alıyorum. Bir oldu olabilir duymadiysam zili dedm. 2 oldu neyse dedm 3 oldu ben kargo subesine bi dalmışım agzima geleni saydim. Meğer dagitima yetismiyormuş sisteme okutunca kargoyu direk mesaj olarak geldik bulamadk diye mesaj atiyormus. Kim dagitici arkadas dedim benim dedi oturmus hatta yayılmış öyle yayvan yayvan konustu. Sizi şikayet etcem dedm. Ettim de

canım ben başka marka bildim aynı fiyata

Ediyorum canım sekerede yine dikkat zaten bakalım hayırlısı valla artık, her doktor farklı düşüncede farklı görüşte önceki iri bebek sezeryan olabir demisdi bu böyle dedi.bende 4 üzeri diye biliyordum ama anlamadım tam yani herkes farklı konuşuyor son ana kadar mechule giden bir yoldayım buda beni germeye basladi malesef dünden beri
Sağol canım bunada bakayım hemen

Bunu diyen devlet mi özel mi ?

Aras kargo bana da en son geliyor. Sistemleri öyleymiş.yetısmeyınce geldik bulamadık yazıyorlar
Ama ertesi gün dağıtıma çıkarıyorlar. Öyle yazıp insani ne geriyorsunuz ertesi güne kaldı yazsanıza

Bu arada mesaj geliyor artık. Bugün kargonuz gelecek evde mısınız ?diye. Saat belirtiliyor bir de.

Benim bebekler hemen eklendi neden acaba şirkete göre mi değişiyor acaba?
AA doğmamış olan eklendi mi? Nasıl olabilir

Bende bebişi kendime mi ekletsem, özel sağlık mı yaptırsam falan gidip geliyorum daha karar veremedim de sağlıklı doğum gerçekleşmeden yapılmıyor diye bekliyorum.

Ben geldim sanci yok acilma yok rahim agzinda yumusama yok bu karilar yuzunden 40. Haftaya kaldim valla oglusum 3200 kg olmus bebek hareketleri iyi idrat verdim enfeksiyon icin baklm yarin cikcak sonuc
Maşallah kilosu çok iyi, bende yarın gideceğim. Enfeksiyon şikayetinizde akıntı da var mı ? Bende çok akıntı varda

Morkahve canım Maphre bana çok ayrıntılı fiyat teklifi verdi bebiş için, özel sağlık, tamamlayıcı vs hepsi dahil.

Ama tamamlayıcıok mantıklı değil yenidoğan için bilgin olsun düşünüyorsan özel sağlık düşün aşıları vs içinde olan bir paket olsun üst limiti yüksek olsun aşılar çok pahalanmış çünkü

Ya biz akşam çaya arkadaşlara gittik eve zor döndüm dedim hemen yemeliyim
Bir anda karpuz krizin geliyor
Hamileliğim de hiç bir şeyi bu kadar severek ve çok yemedim sanırom
Kızlar sizin istekler ne masum benim canım geçen gün mazot koklamayı çekti ama ciddi ciddi kafayı yicek gibi oldum sonra eşim garaja götürdü depo kapağını açtı orada biraz rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…