2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim görümcelerim olacak onlr bakar ama ben uzun süre ayrı kalamam eşim hastaneye getiririm dedi daha bir yaşında bizimki Küçük kalbim
Oyy kuzular ya küçük yasta abi abla olacaklar

Benim kziimda 2 yaşında karnimi öpüyor falan cici cici yapiyo kiskanclik bilmiyorlar iyi acidan bakalim

Bebeği ben taşıyorum o bana hediye alsın beni baba yapıyorsun diye
Hahahhahahaha yaaa çok fenaısn
Kız biz daha 7 aylık evliyiz daha taze ondan mütevellit
Valla 7 yıldır beraber olsayda, oda ilk baba olucak yazık minnoşagerçi bulamadım da bişi
Kiz nasil 7 aylik evlisiniz beynim yandı
Oooooo hiç takip etmiyon okumuyon bakkk yazılanları biz o konuları geçtikkk

Kızlar bugün bir arkadsim dedi ki çocuk doktorları genel anesteziyi önermiyormus. Bebekte solunum sıkıntısi yaratıp kuveze neden oluyormuş. Böyle bir duyum alan var mi
Banada bugün doktorum söyledi aynısını bebek çıkana kadar spinal ile dişini sık çok panik yaparsan bebek çıktıktan sonra genel verebiliriz dedi ama nekadar aslı var bilmiyorum

Hahahhahahaha yaaa çok fenaısn

Valla 7 yıldır beraber olsayda, oda ilk baba olucak yazık minnoşagerçi bulamadım da bişi

Oooooo hiç takip etmiyon okumuyon bakkk yazılanları biz o konuları geçtikkk
Şimdi ben bu kızı babanın d.gününe denk getirebilirsem bir tane dh yapıp onu da babalar gününe denk getirip ömür boyu hediye vermiş olurum bence hahahahahha

Canim kayinvalidem kizima bakacak o gun zaten 1 gun hastanede yatacagim ,eger dogum bu saatlerde olursa eşim kizimi getirecek ama geceye denk gelirse falan eve çıkınca görür buyuk ihtimal birde cok merak ediyorum tepkisini ya
Bende çok merak ediyorum umarım yeni bebek geldiği için sevinçten deliye dönerler

Kızlar bugün bir arkadsim dedi ki çocuk doktorları genel anesteziyi önermiyormus. Bebekte solunum sıkıntısi yaratıp kuveze neden oluyormuş. Böyle bir duyum alan var mi
Burada genel yapmıyorlar istesende bebekte sorun oluyor diyeymis. Ama ablam falan tr de genel sezeryan yaptı hic boyle bisey duymadım.

Kargom geldi.
Ama takip no da " teslim edildi " yazıyordu. Hatta S kşisi tarafından alindi yazıyordu. Yuhhh yani.

Kızlar selam, pek takip edemedim ama okuya okuya gelmeye calisdim, çikolata indirimini kaçırdığıma da üzüldüm açıkçası, keşke bakabilseymisim sayfaya neyse dün doktora gttim bebeğe bakdi vs 2 hafta ilerde ya sekeri sordu soyledim test sonucunu, yinede dikkatli ol falan dedi şeker için, sanki bana inanmamış test istemiş glukoz onunda sonucu 69 çıkmış.hgb yine yerlerde falan.nst ye bagladi o güzel gayet iyi falan dedi.haftaya tekrar kontrol var sezeryan demiyor 4500 üzeri olmadıkça normali deneyeceğiz olmazsa sıkıntı olursa sezeryan dedi olmazsa kısmına gelene kadar ben çekeceğim yani sonra sezeryana alcaklar beni gibi hissediyorum nedensebir miktar tırsıyorum açıkçası biraz canım sıkıldı dünden beri düşünüyorum nasıl doğuracam diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…