2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün bir arkadsim dedi ki çocuk doktorları genel anesteziyi önermiyormus. Bebekte solunum sıkıntısi yaratıp kuveze neden oluyormuş. Böyle bir duyum alan var mi
Çocuk doktorlarımız derdi genel anestezi alan annenin bebeği zor toparlıyor solunum vs sorunu olmasa da bebekte bile sersemlik olabiliyormuş

9 yil yatmaya alistin tabi
Şu bebelerinin aralarini 5 ile 10 yil arasi açanlar bi zahmet uyumayin ulen yeter uyudugunuz
Sizin bebislerin arası da az benimkine öyle. Doğuma giderken nasıl yapmayı planlıyorsunuz acaba. İki gün nasıl ayrı kalicam diye düşünüyorum annem ablam bakacak biz hastanedeyken. Bazen diyorum ki kuzenleriyle oynar zaman geçer bazen diyorum ki eşim baksa ablam yanımda kalsa bu konularda kafam çok karışık. Doğum olunca kardesini hastanede mi görmesi iyi olur eve gelince mi

Belki ben şeyi yanlış anlamış olabilirim. Sadece bebek yapilacaginda 14 gün bekleniyor olabilir. Ama eklenince hemen ekleniyordur belki. Sigortacima sorucam.
Bende emin olamadım ama tc ile haber vermiştik hemen eklenmişti. Hatta sigorta karşılasın diye işitme testini 1 haftalikken halletmistik hemen diye hatırlıyorum ama emin olamadım.

19 ay benim büyüklerin arası. Hastaneye götürdüm yanımda orada annem ve eşim ilgilendi

Bende emin olamadım ama tc ile haber vermiştik hemen eklenmişti. Hatta sigorta karşılasın diye işitme testini 1 haftalikken halletmistik hemen diye hatırlıyorum ama emin olamadım.
TC çıkınca eklenir belki ekleme olunca. Yarın sorarım olmazsa. Ama doğum siigortam işitme testini filan karşılıyor zaten

Zannetmem 2 kişi var bildiğim bu şekilde doğum yapan sorun yaşamadılar.. Ama pek Dr ların istediği Bi yöntem değil sanırım

yımın eşi 34. Haftada genel anesteziyle doğum yaptı, çocuk kuveze girmeden doğdu

Evet mecbur oldukları zaman sadece genel anestezi öneriyorlar ama sebebinin bu olduğunu bilmiyordum

Çocuk doktorlarımız derdi genel anestezi alan annenin bebeği zor toparlıyor solunum vs sorunu olmasa da bebekte bile sersemlik olabiliyormuş

İlk defa duydum. Cevremde yaşayanı da görmedim.
Ben yarın hem kendi doktoruma hem de çocuk doktoruna sorayım bakayım. Kafam karıştı.

Benim görümcelerim olacak onlr bakar ama ben uzun süre ayrı kalamam eşim hastaneye getiririm dedi daha bir yaşında bizimki Küçük kalbim

Canim kayinvalidem kizima bakacak o gun zaten 1 gun hastanede yatacagim ,eger dogum bu saatlerde olursa eşim kizimi getirecek ama geceye denk gelirse falan eve çıkınca görür buyuk ihtimal birde cok merak ediyorum tepkisini ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…