2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba 33 haftamda girdim nts çekildi bebegimin kalp atım hızı yüksek çıktı erken doğum riski varmış başına böyle bişey gelen var mi

Her gittiğinde dünyanın tahlilini yazdırıp bunları hemen yaptır diyor elinde sağlık ocağının tahlilleriyle gidiyorsun bakmıyor bile en son 1200 tl tahlil parası ödeyince dedim başlarım böyle işe...
Ne kadar değişik benim doktorum kendi çalıştığı devlet hastanesi yönlendiriyor. Allah razı olsun ilk aylar ücret aylık alındığı için randevu tarihlerimi ona göre düzenlemisti iki ay vermemiştim ücreti 😅

Kızlar bugün bir arkadsim dedi ki 🤣🙈 çocuk doktorları genel anesteziyi önermiyormus. Bebekte solunum sıkıntısi yaratıp kuveze neden oluyormuş. Böyle bir duyum alan var mi
Zannetmem 2 kişi var bildiğim bu şekilde doğum yapan sorun yaşamadılar.. Ama pek Dr ların istediği Bi yöntem değil sanırım

Kızlar bugün bir arkadsim dedi ki 🤣🙈 çocuk doktorları genel anesteziyi önermiyormus. Bebekte solunum sıkıntısi yaratıp kuveze neden oluyormuş. Böyle bir duyum alan var mi
Valla dayımın eşi 34. Haftada genel anesteziyle doğum yaptı, çocuk kuveze girmeden doğdu🤦🏼‍♀️ Sıkıntısı olmadı

Daha önce yazmıstım buraya doğum yapacağım hastanede çok elzem bir durum yoksa genel anestezi yapılmıyor bebeğe etki ediyor diye yapıldığı zamanda tüm hazırlıklar yapılır anne uyur uyumaz son hız bebek çıkarılır bebek az etkilensin diye

X