2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun
Çok az kaldı artık..

Çok geçmiş olsunnnn

Bu bacak arası yanması beni öldürüyor ya.
Kasıklardan aşağı çizgi halinde yanıyor
Doktora da yazamadım bugün.
Buz koydum dondum.
İnternette okudum hakiki yağ sürün diye onu denedim bakalım
Başka önerisi olan var mı?
Sonlara geldik vücut error vermeye başladı ya

Bazı günler oluyor ya öyle benim de pazar günü öyleydi

Bazı günler oluyor ya öyle benim de pazar günü öyleydi
Ebemle konuştum bende. Karnını okşa ve bekle biraz daha dedi.

Eşimle konuştuk, okşadık ve hareket başladı. Uyuyordu muhtemelen, biraz nazlı bir kız Her zaman sert hareketler olmaz,yumuşak da olabilirmiş. Geçti gitti rahatladık.

Napionuz ayıptır sorması

Günün 20 saati uyanığım resmen
Bende çok güzel uyurdum yaa

Kasıklarım feci tahriş olmuş yanma acısıyla uyandım yarım saat duşa girdim sirkeli su soğuk su yok Canım yanıyor napicam bilmiyorum. Buz vantilatör işe yarıyor da hava da serin hasta olurum diye korkuyorum

Önceki gebeliğimde az kilo almıştım. Çocuk da iki buçuk kilo doğmuştu. Ama iki ay sonrasında ben aynı Hollanda inekleri gibiydim ama ben yedim tabii, helvalar ucardi gözümün onunden
Valla ben de çok yemedim ,bebeğim şimdi 2700 gram .çok değil ama bence yemenin de kiloya katkısı var

Ben komik şeyleri takip ediyorum bunları görünce hep kendimizi yetersiz hissediyorum

Ben hep hayata olduğu gibi baktım ne pozitif ne negatif .Bir insanın her şeyini bu kadar uluorta yaşaması hele bebeğini katarak bana doğru gelmiyor .bunlar da samimi gelmedi .Kadın göbeğini açmış adam öpüyor eee sonuç? Hakikaten bir pozitiflik göremedim .Bilmiyorum bana bomboş geliyor böyle paylaşımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…