2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doğru ben her seferinde onların bu işten para kazandığını unutuyorum valla, herkesin mahremiyet kavramı farklı işte. Para ve mahremiyet kelimesi benim için birbirinden oldukça uzak olduğu için aklıma bile gelmiyor o kısmı

Aynen valla orası öyle

Canim sagsalim kucagina alacaksin insallah kuveze gerek kalmadan , guzel haberlerini bekliyoruz
Benim kiz daha kıskançlık bilmiyor umarim doguncada devam eder
Puset meydanda onu sallayip ninni söylüyor eee eee e e diyo değişil bi cocuk her anı sürpriz

Çoğu şey fizik yapısı ile ilgili bence. Ben ilk gebeliğimde de bunda da çok aldım, göbeğim kocamandı, iç karın denen bir şey yok bende sanırım ikiz hamile gibiyim resmen ama çatlamadım sarkmamıştım da doğum sonrası hızlıca toplandı göbeğim bunda belki bir tık daha geç olur ama yine toplanır sanırım.

Ama o bazen şahane güzel görünen de gerçek, az almakla falan ilgili değil. Ablam en dibimdeki örnek, 48 ile hamile kaldı ve 20küsür kilo aldı, ama fiziği incecik bir kız. Manken gibiydi. Tüm hamileliği şahane fit görünümünde geçti, son gün eli yüzü şişti azıcık o kadar

Yani şans bu işler

Bence geri dönmez bu saatten sonra, göğünün altındaki şey poposudur
Umarim bakalim yarin ogreniriz korktum donduyse diye valla 28. Haftadan beri ters duran cocuk 36 da geri donduyse buda Allah'ın hikmeti deyip istifami veririm hep bu Surrender ve Anteplililili nin 40. Hafta msjlari yuzunden oldu

Aynen şans cidden yaaaa belkide öyle diyorum benimde toparlanıcak bilemiyorum, benim annemde kiloluymuş mesela kilolu hamile kalmış ilk gebeliği, sonra çok kilo vermiş.
Bendede deli gibi kilo almış verememiş ahh ahhh
Başkan yoncambenim hiç takip etmiyorsun bir evhamlımız daha kayıp yildizsavascisi
Yok yok kayıp değil yazmıyo okuyo sadece, bizim kızlar , yildizsavascisi ve @M-elek37 şaka olsun diye bizim kızların üstüne geliyo kızlar yazmaz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…