2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Napionuz ayıptır sorması 😂😂

Bende çok güzel uyurdum yaa 😔

Kasıklarım feci tahriş olmuş yanma acısıyla uyandım😔 yarım saat duşa girdim sirkeli su soğuk su yok 😔 Canım yanıyor napicam bilmiyorum. Buz vantilatör işe yarıyor da hava da serin hasta olurum diye korkuyorum 😔😔
Her gece ayni saatde wc kalkiyorum ve sonra uyku yok 😂😂

Esım hemen anasına yetiştirmiş tarihi.
Görümcem mesaj attı akşam
" tarıh kesinleşmiş. 2.kez hala oluyorum, cok mutluyum " diye :KK53:

Ilkinde ben doğuma girerken arkamdan çok ağlamış
Annem dedi ki " Görümcen öyle ağladı öyle ağladı ki arkandan .. "
😂
Ya gülmeyin ben de abimin eşini çok severim 🥲
Ben daha bir çorap bile almamışken bana bir koli bebek eşyası, biberon, bakım seti falan alıp gönderdi, pişik kremi bile almış 🥲 🥰 Benden daha heyecanlı benim bebeğim için 🤭
Şimdi kendisi de ikinciye hamile, biraz zor geçiyor hep onu düşünüyorum 🙃

Vallahi dün madem suyu ictim muz yedim denedm de denedm ama yok en son pes ettm uykuya yenilmişim. Suan bişey yok aksam ola hayrola artk.
Süt iyi geliyor soguk süt üc yudumda bitir. Benim ilk zamanlar dehset midem yanıyodu denemedigim bisey yoktu süt iyi geliyor. Ama sürekli varsa druna sorarak ilac al. Riopan diye bisey kullanmıstım ben

Tövbe bismillah.
Bunun ne olduğunu anladıysam ne olayım 😅
Hanı Kuran-ı Kerim’i yakan çocuk videoları vardı, kuyruklu bir yaratık gösteriyorlardı. O sandım.
Allah’ım sen affet, geceleri rüyama girecek bu neeee 😅
Sakin ol champ 1b70db550eea280e54c06565732e0632.jpg

Mesele sadece bu aslında 😍

Süt iyi geliyor soguk süt üc yudumda bitir. Benim ilk zamanlar dehset midem yanıyodu denemedigim bisey yoktu süt iyi geliyor. Ama sürekli varsa druna sorarak ilac al. Riopan diye bisey kullanmıstım ben
Sürekli olmuyor ben de dün bi oldu. Sütü biliyordum aslinda bak onu denemek aklma gelmemiş. R RabiaIslam sen de süt dene bakalım inşallah faydasi olur.

Ben uyuyorum sürekli bölünüyor ama olsun yine de cok sükür. Fakat bugün yine benim de elimde acıyla uyandim. Bazen bu karpel sendromu canımı alıyor. E Elbakihuvelbaki senin daha fazlaymıs ablan yardımcı oluyorsa ne guzel benim kimsem yok suan. Mecbur bişeyleri düsürerek iş yapiyorum. Bi kac gündür rahattim yine artti. Bence yürüyüş önemli bi kac gündür evdeyim cnkü onu farkettm. Bugün yürüyecegim

Kızım da normal beşik almıştım ama doğduğundan itibaren 15 gün dayanabildik kendısıne :) kolik değildi ama hic de durmuyordu. Çözümü bunda bulduk 😀
Yoksa kafayı yerdim sanirim.

Bakalım inşallah bunda da aynı şekilde ilerleriz.
Benim oğlan kolikti sallanmak değil de her an kucakta durmak istiyordu sanki zaten kırk gün geceleri nobetteydik tövbe ne gunlermis aklıma geldi çok dua ediyorum bu sakin efendi bı oğlan olsun diye 🤣🤣 bu arada beşik ana kucagi fiyatları ne olmuş öyle amaninnn 🙈🙈

X