2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Her gece ayni saatde wc kalkiyorum ve sonra uyku yok

Ya gülmeyin ben de abimin eşini çok severim
Ben daha bir çorap bile almamışken bana bir koli bebek eşyası, biberon, bakım seti falan alıp gönderdi, pişik kremi bile almış Benden daha heyecanlı benim bebeğim için
Şimdi kendisi de ikinciye hamile, biraz zor geçiyor hep onu düşünüyorum

Vallahi dün madem suyu ictim muz yedim denedm de denedm ama yok en son pes ettm uykuya yenilmişim. Suan bişey yok aksam ola hayrola artk.
Süt iyi geliyor soguk süt üc yudumda bitir. Benim ilk zamanlar dehset midem yanıyodu denemedigim bisey yoktu süt iyi geliyor. Ama sürekli varsa druna sorarak ilac al. Riopan diye bisey kullanmıstım ben

Süt iyi geliyor soguk süt üc yudumda bitir. Benim ilk zamanlar dehset midem yanıyodu denemedigim bisey yoktu süt iyi geliyor. Ama sürekli varsa druna sorarak ilac al. Riopan diye bisey kullanmıstım ben
Sürekli olmuyor ben de dün bi oldu. Sütü biliyordum aslinda bak onu denemek aklma gelmemiş. R RabiaIslam sen de süt dene bakalım inşallah faydasi olur.

Ben uyuyorum sürekli bölünüyor ama olsun yine de cok sükür. Fakat bugün yine benim de elimde acıyla uyandim. Bazen bu karpel sendromu canımı alıyor. E Elbakihuvelbaki senin daha fazlaymıs ablan yardımcı oluyorsa ne guzel benim kimsem yok suan. Mecbur bişeyleri düsürerek iş yapiyorum. Bi kac gündür rahattim yine artti. Bence yürüyüş önemli bi kac gündür evdeyim cnkü onu farkettm. Bugün yürüyecegim

Benim oğlan kolikti sallanmak değil de her an kucakta durmak istiyordu sanki zaten kırk gün geceleri nobetteydik tövbe ne gunlermis aklıma geldi çok dua ediyorum bu sakin efendi bı oğlan olsun diye bu arada beşik ana kucagi fiyatları ne olmuş öyle amaninnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…