2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doktor yüzünüu gösterdi biraz belli belirsiz...
Aynı çakinın kiz arkadaşına benziyordu
Joker ağız

Tövbe... evlâdım icin dediklerime bakın
Ay bende cuma günü uzun zaman sonra ilk kez yüzünü gördüm, göremiyorum diye canım doktorum çok uğraştı 10dakikadan fazla kaldım orda ve çok enteresan bir şey oldu göz kırptığını gördük. Bildiğiniz gözlerini açtı açıktı gözleri ay çok enteresandı

Hadi hayırlısıyla sağlıklı şekilde kucağına al. Çok çabuk toparlar artık son zamanlardayız. Hem bir arkadaş daha yazmış bazen usg cihazları yanlış ölçümler yapabiliyor. Dualarım seninle

Ben her an doğuracak gibi hissediyorum. Çarşamba dr randevusu var, çatı muayenesi yapacak, bakalım ne diyecek biraz heyecanlıyım. Normal doğum deneyeceğim bakalım başarabilirsem bi de erkek çocuğu geç gelir diyorlar, tahmini doğum 9 temmuz inşallah o zamana kadar kalmaz temmuz 1-2-3 doğururum. Bayramda gelir bi de doktorum falan olmaz diye ödüm kopuyor. Doktorum ya şehir dışında olursa korkusu yaşayan ya da daha önce doğum yapanlardan başına gelen var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…