2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bunların göbekleri nasıl böyle gidiyo ya

İyi de bebeği de küçük doğmuş. Bebeğin bacakları kolları incecik .3 kilo yok bu bebek .o yüzden kadının karnı da yok .zaten kilo da almamış. Nerdeyse doğuralı 2 ay olmuş. 2 ayda kilo almadiysa zaten eski haline döner ki .Bir de bunlar yemiyor bence .yemeyince de iştahın açılmıyor.

Bayılıyorum ben bu çifte ya
Ben artık bu tarz şeyleri görmek istemiyorum .Hepsinde olay aynı yüzler değişiyor. Böyle yüzlerce sayfa var. Önce bebeğin ultrasonda görünüşü, sonra cinsiyet partisi ,odası, elbiseleri ,reklamlar, baba ve anne göbek ikilisi ,tahta ya da beyaz tahtaya hafta yazma ,oda hazırlıkları hızlı çekim, sonlara doğru dış çekim, bakın ne kadar az kilo aldım videoları, doğuma gitmeden önce hazırlık videosu ,hediye gelen reklam ürünler, tavsiyeler .belki de hiç kullanmayacaklari ürünlerin reklamını yapmalar ...böyle böyle orijinal olmayan bir ton şey. Yabancılarda da var .ama onlar daha güzel daha orijinal bizdekilerin hepsi aynı.birine bakınca da tavsiye olarak hep bu tarz şeyler çıkıyor. Iyy diyorum artık.
Mesela 14 yıldır bebeği olmayan kilolu bir bayan var .bebegini bekleyişi falan bana çok duygusal geldi .hissediyorum çok samimi geliyor .ama böyle olanlar bana sadece sosyal medyanın parlayan yüzü olarak geliyor .takip de etmiyorum .tavsiye ettikleri şeylere de irrite oluyorm

Önceki gebeliğimde az kilo almıştım. Çocuk da iki buçuk kilo doğmuştu. Ama iki ay sonrasında ben aynı Hollanda inekleri gibiydim ama ben yedim tabii, helvalar ucardi gözümün onunden

Sarkma herkeste olmaz ki bende de olmadı.
Ama arkadaşımda olmuş mesela.
Senin mesela bundan baya önde göbeğin, o şekilde nasıl sarkmıyo çatlaması flnda lazım ilginçsin
Yaaaa sıfır göbeği varken bukadar çıkması bile azcık sarkar diye bekliyo insan birden eski haline dönüveriyo zaten bu hamilelik boyunca hiç yiyememişti hep kusmuştu

Hiç işleri güçleri yok mu çok merak ediyorum hiçbirini takip etmiyorum. Daha doğrusu hiçbir insta hesabını takip etmiyorum ben alanı ne olursa olsun. Bir kaç sayfa haricinde. Şimdi keşfetim bebek şeyleriyle doldu, bunlar da çıkıyor karşıma. Hiç samimi değiller bana göre de.

Yok yok olmaz hiç merak etme. Ne kadar erken başlarsak o kadar kolay geliyor sancı vs. Bide hemen yürüdün pat diye olmuyor oldu etti 1 haftayı buluyor en az sancıların başlaması oda en iyi ihtimalle.
Ay inşallah öyledir yoksa 10 gün daha dursun diye kendimi yicem Gerçi perşembe istanbuldaki doktora gidiyorum ona sorcam zaten de ne bileyim benim hala kasılma sancılarım var
Bir tane de burda var nasil etcezz
Ben de varım

Ben bir çok yere ve güne organize olurum doğurmadığım sürece
İşte aradığım gezenti ruh
Peri kızlarını gördüm ben de ama çiçek daha sade geldi. Bir de azıcık renk katsın istedim. Bu hafta içi kemeraltına gidip alacağım çikolatayı. Bildiğim, güzel bir çikolata olsun istiyorum Üstüne de sticker yapıştırırım diye düşünüyorum

Valla ılkinde 30 kilo almıştım onda catlamadıysam
Bunda da olmaması gerek .

Zaten merak ettiğim 2 şey var; kan gelecek mı
Çatlayacak mıyım

Ilkinde yasamadıklarım. İnşallah olmaz ya. Herkesin aynı degil ama arkadaşım mesela çatlamış ve pörsümüş göbeği sarkık
Gerdırmeyı düşünüyor

Tabiki saygı duyuyorum bazıları bana da yapmacık geliyor ama bi iki tanesi var ki samimi buluyorum bu yüzden de takipteyim ben linklediklerini almaya kalkma girişiminde bulunmuyorum tabiki ne bütçe yeter ne imkan onlara bedava geliyor her yerden hava hoş

Artık 10 günün kaldı çatlamaz bence, güzel genin var işte ne güzel
Aynen işte oyuzden dedim bazılarının cidden çatlayıp pörsüyo o kesin ben

Önceki gebeliğimde az kilo almıştım. Çocuk da iki buçuk kilo doğmuştu. Ama iki ay sonrasında ben aynı Hollanda inekleri gibiydim ama ben yedim tabii, helvalar ucardi gözümün onunden
Bencede herkes aynı olucak diye bişi yok, milletin bünuesi ince bizzz şişko oluyoz galiba

Bu şekilde para kazandıkları için, bunları hem işe çevirp hemde anı olarak bırakıyolar bence, mesela ben bunları samimi buluyorum ama geçen burda konuştuğumuz asena vardı o bildiğin çocuğunu kullanıyomul gibi geliyo.. o senin dediğin 14 yıllık olay ap ayrı bi olay, bunlarla bir tutmamak lazım, sen hep agrasifsin ama hayata olumsuz bakıyosun hep, pozitif bak gül geç işte
İşler bu zaten, video çekip para kazanmak ben genelde ünlüler takip etmiyorum bunları da etmiyodum ama , hamile kaldıkda Sonra anne olanların 1 kaç tanesini ediyorm , süreçler nasıl oldu diye merak ettiğimden oda,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…