2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu şekilde para kazandıkları için, bunları hem işe çevirp hemde anı olarak bırakıyolar bence, mesela ben bunları samimi buluyorum ama geçen burda konuştuğumuz asena vardı o bildiğin çocuğunu kullanıyomul gibi geliyo.. o senin dediğin 14 yıllık olay ap ayrı bi olay, bunlarla bir tutmamak lazım, sen hep agrasifsin ama hayata olumsuz bakıyosun hep, pozitif bak gül geç işte😃😃😃

İşler bu zaten, video çekip para kazanmak😂😂 ben genelde ünlüler takip etmiyorum bunları da etmiyodum ama , hamile kaldıkda Sonra anne olanların 1 kaç tanesini ediyorm , 😃 süreçler nasıl oldu diye merak ettiğimden oda,😃
Doğru ben her seferinde onların bu işten para kazandığını unutuyorum valla, herkesin mahremiyet kavramı farklı işte. Para ve mahremiyet kelimesi benim için birbirinden oldukça uzak olduğu için aklıma bile gelmiyor o kısmı :KK51:

Doğru ben her seferinde onların bu işten para kazandığını unutuyorum valla, herkesin mahremiyet kavramı farklı işte. Para ve mahremiyet kelimesi benim için birbirinden oldukça uzak olduğu için aklıma bile gelmiyor o kısmı :KK51:
Aynen valla orası öyle🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Kızlar yarın doğuma giriyorum üç haftadır büyüme yok maalesef normal doğum olmuyor çünkü kafası da aşağıda yan duruyormuş zor olur dedi doktor. Yüzü aşağıdaymış 😔 şuan 37+2 ama 35+4 haftada kaldı. Umarım hemen toparlar. Nefes alışı verişi. Genel sağlığı.
Canim sagsalim kucagina alacaksin insallah kuveze gerek kalmadan , guzel haberlerini bekliyoruz🤩
Kıskanacak şimdi bile emzik bebek arabasına döndük ben annemlere gideceğim kaynanam kızıma bakacak kendimi toparlayaca döneceğim kaynanam annem yardım ederiz evde dedi bakalım zor olacak ama güzel olacak ikisi bir büyüyecek 🙏🙏
Benim kiz daha kıskançlık bilmiyor umarim doguncada devam eder🙈
Puset meydanda onu sallayip ninni söylüyor eee eee e e diyo 🤣🤣 değişil bi cocuk her anı sürpriz

Senin mesela bundan baya önde göbeğin, o şekilde nasıl sarkmıyo 😳😳 çatlaması flnda lazım ilginçsin😂😂

Yaaaa sıfır göbeği varken bukadar çıkması bile azcık sarkar diye bekliyo insan😂😂 birden eski haline dönüveriyo 😃😃 zaten bu hamilelik boyunca hiç yiyememişti hep kusmuştu
Çoğu şey fizik yapısı ile ilgili bence. Ben ilk gebeliğimde de bunda da çok aldım, göbeğim kocamandı, iç karın denen bir şey yok bende sanırım ikiz hamile gibiyim resmen ama çatlamadım sarkmamıştım da doğum sonrası hızlıca toplandı göbeğim bunda belki bir tık daha geç olur ama yine toplanır sanırım.

Ama o bazen şahane güzel görünen de gerçek, az almakla falan ilgili değil. Ablam en dibimdeki örnek, 48 ile hamile kaldı ve 20küsür kilo aldı, ama fiziği incecik bir kız. Manken gibiydi. Tüm hamileliği şahane fit görünümünde geçti, son gün eli yüzü şişti azıcık o kadar 🤪

Yani şans bu işler 🥰

Bence geri dönmez bu saatten sonra, göğünün altındaki şey poposudur😃
Umarim bakalim yarin ogreniriz korktum donduyse diye valla 28. Haftadan beri ters duran cocuk 36 da geri donduyse buda Allah'ın hikmeti deyip istifami veririm 😂😂 hep bu Surrender Surrender ve Anteplililili Anteplililili nin 40. Hafta msjlari yuzunden oldu 😂😂

Çoğu şey fizik yapısı ile ilgili bence. Ben ilk gebeliğimde de bunda da çok aldım, göbeğim kocamandı, iç karın denen bir şey yok bende sanırım ikiz hamile gibiyim resmen ama çatlamadım sarkmamıştım da doğum sonrası hızlıca toplandı göbeğim bunda belki bir tık daha geç olur ama yine toplanır sanırım.

Ama o bazen şahane güzel görünen de gerçek, az almakla falan ilgili değil. Ablam en dibimdeki örnek, 48 ile hamile kaldı ve 20küsür kilo aldı, ama fiziği incecik bir kız. Manken gibiydi. Tüm hamileliği şahane fit görünümünde geçti, son gün eli yüzü şişti azıcık o kadar 🤪

Yani şans bu işler 🥰
Aynen şans cidden yaaaa belkide öyle diyorum benimde toparlanıcak bilemiyorum, benim annemde kiloluymuş mesela kilolu hamile kalmış ilk gebeliği, sonra çok kilo vermiş.
Bendede deli gibi kilo almış verememiş😃😃😃😃 ahh ahhh
Başkan yoncambenim yoncambenim hiç takip etmiyorsun bir evhamlımız daha kayıp yildizsavascisi yildizsavascisi
Yok yok kayıp değil yazmıyo okuyo sadece, 😃😃bizim kızlar , yildizsavascisi yildizsavascisi ve @M-elek37 şaka olsun diye bizim kızların üstüne geliyo kızlar yazmaz tabi🤪

X