2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Baştan zaten ulan acaba doğuruyom mu olursun😅 Evet kesin doğuruyom diyene kadar sancın sıklaşmış olur yola çıkarsın👏
Mevzuyu idrak edesiye yolu bulursun diyorsun iyi o zaman 😄 ben ilksancilarinbu denli arasinin az oldugunu bilmiyordum ne bilim belkj önce bi kac sinyal verir diye dusunmustum cahilligin dibinden çıkardınız beni sagolun varolun 🤣🤣

En son şunu aldım hastanede giymek için yürüyüş yaparken fln, bunuda çantaya koydum iç çamaşırıyla ne olur ne olmaz çorapda koydum,
Hastane kapısını süslemicektim sadece ismi koycaktım, annemler dayanamamış tül almış😂 sancım gelmesse erkenden , planlı bi doğum olduğu için sabah gider hastane kapımıda süslerim 😂doğumuma giderm😂
Onların hepsinide çanataya koydum hazırladım😃 bitti artık herşey😂 çanta konusunda bende artık rahatım😂
Bende bundan almıştım sabhaligi ile birlikte 2-3 aydirda giyiyorum çok da rahat ederiz hastanede bence 😊
Ben bundan yaptırdım 3 güne geldi. Altına da çiçekler yapıştıracağım. Bir de çikolata alacağım. Bir de böyle makrome anahtarlıklar yaptım ama daha 10 tane yapabildim bu hafta en azından 10 tane daha ekleyeceğim inşallah
Çiçekte çok güzel olur , birde böyle keçeden peri kızları oluyor görmüştursun belki , onlarda yakışıyor bu ahsap kapı suslerine . Dolap uygulamasından yaptırdım bende keçeden peri kızıni ,çok sade güzel oldu .
Çikolatayı nerden alacaksın acaba ?
Kızlar instagramdan çikolata yaptıran var mı?
Ben yaptıracaktim fakat kargolama kısmına guvenemedim ,sıcaklar olduğu için erir ve şekli bozulur diye düşündüm . Sorduklarim buz aküsü koymuyorlarmiş. Keşke geçen ay alsaymisim ,çikolata bozulmazdi zaten

Kızlar troidi 3.8 olup kaç mg ilaç alıyorsunuz.ben 25 mg alıyordum..değerim biraz yükselmiş geç farkettim ya 😌
75 mg kullanıyorum , son kontrolde 2 lerdeydi .

Bu arada demiri,ferittin düşük olup yukselmeyenler; bugün kadın dogumcumun isteği üzerine dahiliyeye gidip tekrar kan testi yaptırdım .(damar yolu ile demir takviyesi yaptirmami istemişti) Doktor farklı bir ilaç başlatmak istedi ama ben ilaçla 1 yıldır yükselmedigine ikna edince mecbur rapor yazdı . Hemen hastanede damar yolu ile verildi ,bakalım 2 hafta sonra tekrar kan testi yapılıp 2.doz yapılacak. İnternette yan etkileri olabilir deniyordu hiçbir yan etki yapmadi şükür 🙂

Benim doktorda say dedi bende gün içinde cok yoğunum sayamam dedim O zaman uyumadan önce hareketli mi onu takip et dedi zaten yatınca hemen uyuyamıyorum o ara hareket ediyor gün içinde hareket ediyordur ama cok takip edemiyorum benimki aç olunca cok hareketli yorgunken iç hareketi yok neredeyse
Benim de aç olunca hareketliydi. Şimdi biraz daha bekleyeceğim. Yemek yiyip çikolata yedim ama sert tam bir hareket hissetmedim. Duruma göre hastaneye gideceğiz.

Kızlar yarın doğuma giriyorum üç haftadır büyüme yok maalesef normal doğum olmuyor çünkü kafası da aşağıda yan duruyormuş zor olur dedi doktor. Yüzü aşağıdaymış 😔 şuan 37+2 ama 35+4 haftada kaldı. Umarım hemen toparlar. Nefes alışı verişi. Genel sağlığı.

Hayırlısı olsun. Uzülme hiç eminim dısarda cabucak toparlanacak. Güzel bir dogum olsun inşallah.🥰

Kızlar troidi 3.8 olup kaç mg ilaç alıyorsunuz.ben 25 mg alıyordum..değerim biraz yükselmiş geç farkettim ya 😌
Ben geçen ay 5.4 iken 25 mg ile başladım. 1 ay oldu, 1.90a düşmüş 🤗 Doktor bir ay daha al, doğum yaptığın anda bırak dedi.
Ben tiroid hastası değilim hamilelikte korona geçirdikten sonra yükseldi 🤷🏻‍♀️

X