2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnanmıyorum haftaya doğum haberleri alacağız cidden şaka gibi 🤣🤣 nasıl geçti habersiz o güzelim aylarım 🤪🤪
Heyecanlıyım. Biraz korku ve endişe de var.
Sağlıkla kucağımıza alalım başka birşey istemem.
O kadar uzun bir yoldu ki ...
Neler yaşadım neler aştım...
En büyük hediyesi sonunda kavuşacağım kızım 🧿
Allah hepimize sağlıklı hemen kucağımıza alacağımız doğumlar nasip etsin 🤲

Ben hazırlamadım . Sanki hazırlarsam doğum olacak diye korkuyorum 😂bu haftasonu inşallah başlayacağım bende

Doktorum anne huzursuzlanırsa bebek hisseder onun haricinde bir şey olmaz dedi. Ben hep lazere gittiğim için ağda riskine son haftada girerim fikrim değişmezse. Çünkü huyumu biliyorum ben huzursuzlanırım 😂

Kızlar rüyamda ismini vermeyeyim ama tatlı yiyordum ama nasıl böyle . Sizce alıp yesem mi aşermiş mi oluyorum? Gebelik şekerim de var 🥹bi iki tane yesem bi şey olmaz heralde
Bir şey olmaz ye bolca su iç.😊

En son şunu aldım hastanede giymek için yürüyüş yaparken fln, bunuda çantaya koydum iç çamaşırıyla ne olur ne olmaz çorapda koydum,
Hastane kapısını süslemicektim sadece ismi koycaktım, annemler dayanamamış tül almış😂 sancım gelmesse erkenden , planlı bi doğum olduğu için sabah gider hastane kapımıda süslerim 😂doğumuma giderm😂
Onların hepsinide çanataya koydum hazırladım😃 bitti artık herşey😂 çanta konusunda bende artık rahatım😂

Eklentiler

• D9293E43-6B74-4078-88A8-CE1F0CFED2BA.png
    D9293E43-6B74-4078-88A8-CE1F0CFED2BA.png
    392,6 KB · Görüntüleme: 114
Ben hazırlamadım . Sanki hazırlarsam doğum olacak diye korkuyorum 😂bu haftasonu inşallah başlayacağım bende

Doktorum anne huzursuzlanırsa bebek hisseder onun haricinde bir şey olmaz dedi. Ben hep lazere gittiğim için ağda riskine son haftada girerim fikrim değişmezse. Çünkü huyumu biliyorum ben huzursuzlanırım 😂

Kızlar rüyamda ismini vermeyeyim ama tatlı yiyordum ama nasıl böyle . Sizce alıp yesem mi aşermiş mi oluyorum? Gebelik şekerim de var 🥹bi iki tane yesem bi şey olmaz heralde
Hiç birşey olmaz benim de şekerim var ve ben artık bıraktım diyeti tabiki her öğünde abartmıyorum ama canım birşry istediğinde yiyorum çünkü hem doğumu bekle hem hazırlıklar yap hem diyet psikolojik olarak zorlanmaya başladım

Selam kızlar
1 haftadır düzenli ölçtüğüm tansiyon degerlerımı
Bugun doktorla paylastım.14.9 seyreden tansıyonum ıcın yuksek dedı.Yarın kardıyolojıden randevu aldım holter takılacak.24 saat holter takıbı yapılacak.
Kan ve ıdrar testlerımde Gebelık zehırlenmesı bulgusu yok.Gebelıge baglı hipertansıyon teşhisi koydu.Holterden sonra ılac baslayabılır.Acaba bu durum dogum seklını degıstırırmı hıc bılmıyorum.Onu carsamba gunu soracagım

Tatlı yemek için güzel bahane 😂😂😂 ben de artık dikkat etmek zorundayım. Yasak olunca insanın rüyalarına bile girer 🥺

X