2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şeker hamuru değil de royal icing istiyorum ama bakalım 😍 önerilere de açığım ❤️
Sen Aslan koyacaktin adını diye aklımda kalmış. Ona göre kurabiye bulmuşrum.
Screenshot_2022-06-13-11-24-01-487_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Gunaydıın. Bu hafta cantamı hazırlıcam inşallah. Tam zamanı degil mi? Siz ne zaman hazırlamıştınız?
Dün hazırladım🤭 ama sen hazırla hastaneye yatınca korktum çünkü ve pişman oldum
Kızlar genital bölgeye ağda yaptırmak acaba sakıncalımı şu son dönemde?
Bilgisi olan varmı
Ben ilkinde de şimdi de gidiyorum canım. Sakıncasını görmedim. Diğer türlüsü çok zor heleki son zamanlar

Kızlarrr nasılsınız 😍 kaç gündür giriyrm sayfalarca konuşma okumaya yetişemeden cıkmak zorunda kalıyrm 😂 herkes iyidir umarım.bende dün çantamı hazırladım sonunda çok şükür bin şükür 😂 herşey ütülü hazırdı dolabıda yerleştirdik içim rahatladı vallaa zaman gttkçe daralıyor bana şaka gibi geliyor 🙈

Maalesef bende o hatayı yaptım ama şuanda haftalık kontrollere giderken beden temizliği yapmak işkenceye dönüştü karnım mani oluyor rahat yapamıyorum. Topladım cesaretimi aldım randevu
Canım bende aynı şekilde cok zor oluyor artık gecen hafta ben yaptrdm canımdan can gtti ama yapcak bişey yok 😂Bi sıkıntı olmadı yani keşke daha önceden hep gitseymişim dedim doguma bikaç gün kala yine gitmek istiyorum umarım sıkıntı olmaz

Kızlarrr nasılsınız 😍 kaç gündür giriyrm sayfalarca konuşma okumaya yetişemeden cıkmak zorunda kalıyrm 😂 herkes iyidir umarım.bende dün çantamı hazırladım sonunda çok şükür bin şükür 😂 herşey ütülü hazırdı dolabıda yerleştirdik içim rahatladı vallaa zaman gttkçe daralıyor bana şaka gibi geliyor 🙈
benim için de öyle,hala inanamıyorum bu kadar az zaman kaldığına:-)
ben de cumartesi hazırladım çantayı ,bi tek biberon emzik onları yıkayıp ekliycem.
halıları da yarın yıkamaya vericem,cumartesi gelecek.Ev temiz zaten , yerler süpürülüp silinir serilir.
Bi kendi temizliğim kaldı:confused:Kendimi de temizleyip paklarsam hazırım inşallah

X