2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence de doktor seni daha iyi bilir benim bu doğum için mesela sancı başlar başlamaz gel yoksa yetişemezsin doğumun çok hızlı olur bu sefer dedi 33 haftada muayene etmişti
Evet yani simdi sancı cekerken mahremiyet kadının az biraz sakin ortamda kendince kalabilmesi milletin tepesine çökmeden onu rahat bırakması önemli diyorlar. Ben o an stres olmadan sakince bazı hareketlerimi yaparak gecirmek istedigimden evde dursam dedim ama bakalm. Bir de doktora sorayim.

Bence de doktor seni daha iyi bilir benim bu doğum için mesela sancı başlar başlamaz gel yoksa yetişemezsin doğumun çok hızlı olur bu sefer dedi 33 haftada muayene etmişti
2.doğum kesinlikle daha hızlı oluyor. Ben evde çektim zaten sancıyı ama hastaneye girer girmez doğurmayı da beklemiyordum😅

Ya beni bı korku sarıyor boyle dogumlar oldukca.
Hem artık bıtsın ıstıyorum hemde korkuyorum hem dogum anında basıma ne gelcek korkusu hem sonrasının gergınlıgı var.
Boyle de cok yorucu olmaya basladı.Bende hıc oyle mutluluk ve sevınc yok acıkcası.Stresten içim içimi yıyor.😖
Sızde gergınmısınız yoksa sadece ben mı boyle hıssedıyorum.?
Sen bide beni gör ilkte çok heyecan vardı doğacak edicek şimdi doğum yaklaştıkça sadece korku var bilmiyorum 😞

Ayy çoook güzel olur o gün olmasın derseniz de bir gün planlasak😍 ne şahane olur ❤️
Sen geçen babymall açılışi var gideceğim deyince aklıma geldi , belki herkes gelir diye 🙂 ama farklı bir yer ya da gün de olabilir tabi ki
Ben bugün doktordan iznimi de aldım, prenses olacağım son kampa gideceğim bi gazla

Vallahi harika olur. Mavişehir tarafı uzak diyenler olursa, daha orta nokta olan Alsancak da olabilir. Ama cidden güzel olur
Ben kamp işini 2 hafta önce halettim 🙂 çok iyi geliyor gerçekten
Aynen oyun gruplarında buluşuruz canım 😊 keşke daha önceden ayarlasaydık
Ay ne güzel olurdu ama ben yatarak devam ediyorum hamileliğe nst de sancım 50lerde çıkıyor sancım kesilsin diye ilaç başlattı doktorum 😞
Çok geçmiş olsun , bebişler sağlıkla gelsin yeter ki 🌸
Bir gün bulusabilirseniz simdi ya da dogumdan sonra, denk gelirse ben de ugrayabilirim. Izmire yakınım.
Önceden hep gelip gidiyorduk da şimdi malesef yapılacak işleri biriktirip geliyoruz🤷🏻‍♀️

Hazırla bu hafta sonu bitir o işi, İzmir buluşması içinde hepimizin organize olduğu bir gün yapalım aslında daha iyi olur bencede 😍
Bu hafta havalar abartı sıcak da değil aslında ,konum olarak herkesin rahat gelebileceği bir lokasyon olması daha iyi tabi . Mavibahce bazılarına uygun olmayabilir gerçekten

Evet yapacağım 😍 merak ediyorum nasıl olucak, sizede atarım güzel olursa yapın diye.
Ben aslında sadece çikolata alacaktım ama annem kurabiye yaptıracakmis . Koruyucu olmamasına rağmen 3 ay bozulmuyormus . İnstagramdan yenilebilir gofrete baskı da yapıyorlar istersen onları yaptığın kurabiyelerin üstüne koyabilirsin . Pinterestten birkaç tasarım bulup birleştirdim ben

Ben aslında sadece çikolata alacaktım ama annem kurabiye yaptıracakmis . Koruyucu olmamasına rağmen 3 ay bozulmuyormus . İnstagramdan yenilebilir gofrete baskı da yapıyorlar istersen onları yaptığın kurabiyelerin üstüne koyabilirsin . Pinterestten birkaç tasarım bulup birleştirdim ben
Bende biseyler yapıcam insallah kargo bekliyorum yapınca atarım🤣😬

X