2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O kadar çok harcama yaptık ki artık para harcamak istemiyorum. Doğum parası 10700, bebek odası 14 bin, halısı perdesi bezi kıyafeti derken baya zorlanıyoruz eşimle.😅
çok haklısın ,bizim bebişler masraflı oldu :)
herşey ateş pahası.
burda bazı kızlar kendileri yaptı evde ,öyle bişey becerebilirim dersen olur
ben çalıştığım için uğraşamazdım açıkçası

Maalesef bende o hatayı yaptım ama şuanda haftalık kontrollere giderken beden temizliği yapmak işkenceye dönüştü karnım mani oluyor rahat yapamıyorum. Topladım cesaretimi aldım randevu
Ben başkasına da yaptıramam inanılmaz huyluyum🤣 bu hafta bi deneyeceğim inşallah becerebilirim bu karınla 😁

O kadar çok harcama yaptık ki artık para harcamak istemiyorum. Doğum parası 10700, bebek odası 14 bin, halısı perdesi bezi kıyafeti derken baya zorlanıyoruz eşimle.😅
Çok süslü birşey değil ama bak mesela bunlar 90tl mi ne istersen böyle bişi yaptır, bende buna benzer bişi yaptırdım, sadeve arkası ledlii, omu ilerde sende takabilirsin.. 😍😍

Eklentiler

• 50B125EA-9E46-4CBF-B685-F24851EE533F.jpeg
    50B125EA-9E46-4CBF-B685-F24851EE533F.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 102
çok haklısın ,bizim bebişler masraflı oldu :)
herşey ateş pahası.
burda bazı kızlar kendileri yaptı evde ,öyle bişey becerebilirim dersen olur
ben çalıştığım için uğraşamazdım açıkçası
Benimde aynı şekilde izne yeni ayrıldım artık hiç halimde yok bir şey yapmaya 😂 bu aralar devamlı regli ağrısı gibi ağrım var, doktor artık dinlen dedi

benim için de öyle,hala inanamıyorum bu kadar az zaman kaldığına:-)
ben de cumartesi hazırladım çantayı ,bi tek biberon emzik onları yıkayıp ekliycem.
halıları da yarın yıkamaya vericem,cumartesi gelecek.Ev temiz zaten , yerler süpürülüp silinir serilir.
Bi kendi temizliğim kaldı:confused:Kendimi de temizleyip paklarsam hazırım inşallah
Ohhh ne güzel 😍 bende temzlik yapmştm ama yine o hafta komple silip süpürülür. Kendimi de hallettim ama 3 haftaya gene halletmem gerekecek kesin 😂 amaannn kadınların işi biter mi ev işi bitse kendi işimiz bitmezz zorr zorrr 😂 bide yawrucuklar olsun ozaman iyice yandık hele 2 3 cocuklulara Allah sabırlar versin inşallah 🙈😂

Benimde aynı şekilde izne yeni ayrıldım artık hiç halimde yok bir şey yapmaya 😂 bu aralar devamlı regli ağrısı gibi ağrım var, doktor artık dinlen dedi
Benim de ara ara oluyor.Günde 2 kez magnezyum alırsam fazla olmuyor ama.
ben de cuma ayrılacağım işten , dinlenmeye çekilicem artık:)))

Gunaydıın. Bu hafta cantamı hazırlıcam inşallah. Tam zamanı degil mi? Siz ne zaman hazırlamıştınız?
Ben hazırlamadım . Sanki hazırlarsam doğum olacak diye korkuyorum 😂bu haftasonu inşallah başlayacağım bende
Kızlar genital bölgeye ağda yaptırmak acaba sakıncalımı şu son dönemde?
Bilgisi olan varmı
Doktorum anne huzursuzlanırsa bebek hisseder onun haricinde bir şey olmaz dedi. Ben hep lazere gittiğim için ağda riskine son haftada girerim fikrim değişmezse. Çünkü huyumu biliyorum ben huzursuzlanırım 😂

Kızlar rüyamda ismini vermeyeyim ama tatlı yiyordum ama nasıl böyle . Sizce alıp yesem mi aşermiş mi oluyorum? Gebelik şekerim de var 🥹bi iki tane yesem bi şey olmaz heralde

Kızlar benim 15, 20 dakka kasılmaların oluyor karnım taş gibi oluyor ve 1 dakka falan sürüyor..siz şimdi konuşmuşsunuz tırstım doğum böylemi oluyor 🤷benim ilk ğebeliğim sezeryanda hiç kasılma nedirbilmem acil alınmıştı 🤷yarın doktor kontrolüm var 1.5 cm açıklık vardı
Doktorun numarası varsa bi yazsana, çünkü okuduğum kadarıyla doğum sancısı o şekilde başlıyo ne olur ne olmaz bi sor istersen

Ohhh ne güzel 😍 bende temzlik yapmştm ama yine o hafta komple silip süpürülür. Kendimi de hallettim ama 3 haftaya gene halletmem gerekecek kesin 😂 amaannn kadınların işi biter mi ev işi bitse kendi işimiz bitmezz zorr zorrr 😂 bide yawrucuklar olsun ozaman iyice yandık hele 2 3 cocuklulara Allah sabırlar versin inşallah 🙈😂
öyle valla zaten fazla zorlamaya da gerek yok bebişler gelince de hallederiz işleri bi şekilde yoksa bitmez dediğin gibi:KK36:
evet ya çocuklu olanların işi daha da zor ,biz en azından bi kendimizle uğraşıyoruz,o da zar zor

Kızlar benim 15, 20 dakka kasılmaların oluyor karnım taş gibi oluyor ve 1 dakka falan sürüyor..siz şimdi konuşmuşsunuz tırstım doğum böylemi oluyor 🤷benim ilk ğebeliğim sezeryanda hiç kasılma nedirbilmem acil alınmıştı 🤷yarın doktor kontrolüm var 1.5 cm açıklık vardı
Takip et kasılmalarını. Düzenli şekilde bir dk sürüyorsa sanırım hastaneye gitmen gerekiyor.

Hala devam ediyor mu?

hastane yakınsa git bence ya da doktoruna ulaşmaya çalış ne diyecek bakalım

Ben hazırlamadım . Sanki hazırlarsam doğum olacak diye korkuyorum 😂bu haftasonu inşallah başlayacağım bende

Doktorum anne huzursuzlanırsa bebek hisseder onun haricinde bir şey olmaz dedi. Ben hep lazere gittiğim için ağda riskine son haftada girerim fikrim değişmezse. Çünkü huyumu biliyorum ben huzursuzlanırım 😂

Kızlar rüyamda ismini vermeyeyim ama tatlı yiyordum ama nasıl böyle . Sizce alıp yesem mi aşermiş mi oluyorum? Gebelik şekerim de var 🥹bi iki tane yesem bi şey olmaz heralde
Ye ya azcık ben eskisi kadar dikkat etmiyorum Dr sordum haftada bir felan boz abartmadan dedi

X