2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bir çok yere ve güne organize olurum doğurmadığım sürece

Örnek var mı
Bende biseyler yapıcam insallah kargo bekliyorum yapınca atarım

Ahh bana bunlarla gelin en sevdiğim işler at muhakkak

Kızlar kahvaltı yaptım bişeyde yemedim patates kızartması yedim peynir domates salatalık çok su içtim onlar galiba bi kustum heryerim rezil oldu bu nerden çıktı ya mide bulantısı
sanırım hormonlar tekrar tavan yapıyor,benim de ara ara başlardaki gibi mide bulantım oluyor,başa dönmüş gibi hissediyorum;uyku hali,yorgunluk,mide bulantısı

Kızlar kahvaltı yaptım bişeyde yemedim patates kızartması yedim peynir domates salatalık çok su içtim onlar galiba bi kustum heryerim rezil oldu bu nerden çıktı ya mide bulantısı
Bana birkaç kez oldu böyle doktorum midene baskı olduğu için oluyor dedi. Çok yavaş yiyorum şimdi kahvaltıda düzeldi baya

Yemeğin hemen üstüne içtiysen olur, zaten organlar sıkışık
Ben yemekten sonra en az yarım saat sıvı tüketmiyorum ki normal insanların da böyle yapması lazım
Bir de uzanma yemekten sonra.

Ben daha hazırlamadım, hiç kıyafet de yıkamadım
Bu hafta yaparım diye düşünüyorum. Sonra evde büyük temizlik olacak. Bari kıyafet -ütü işi,çanta işi bitsin
Kolay gelsin canım bir haftada olup bitiyor. Perdeler camlar ufak tefek işler çanta hazırlığı vs bana doktor yatış vermişti o dönem eşime yaptırdım kavga dövüş yoksa daha erken bitebilirdi.

Ben yemekten sonra en az yarım saat sıvı tüketmiyorum ki normal insanların da böyle yapması lazım
Bir de uzanma yemekten sonra.Vala
Bir de uzanma yemekten sonra.
Yenek esnasında 2,5 bardak içtim belki ondandır suan iyyim biraz çıkardım ya

Değil sanırım yapanlar oluyor çünkü. Bende bu hafta kendim yapacağım sanırım çok pişmanım en baştan ağda ile devam etmedigime
Maalesef bende o hatayı yaptım ama şuanda haftalık kontrollere giderken beden temizliği yapmak işkenceye dönüştü karnım mani oluyor rahat yapamıyorum. Topladım cesaretimi aldım randevu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…