2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kafam karışık 🤔🤔🤔🤔
Siz hesapları nasıl buldunuz. Buldunuz da ne oldu ki. Eklersiniz arkadaş olur sunuz.
Hadi arkadaş oldunuz hesabın bulunduğu için bu kadar stres neden ne var bulunsun. 🙄🙄🙄
Aynen ne olacak ki arkadaş olmaktan ? İstemeyen kabul etmez yani 🤷🏻‍♀️Zaten kendini gizlemek isteyen de o konuşmalara girmez girmedi de 😂arkadaş azcık paniklemiş. Aynı yolda gidiyoruz sonuçta yakın sayılırız ben öyle görüyorum yanisi 🌸 yakın olsak da çay kahve günleri yapsak 😅

Evet öyle diyolar yaaaa göbişde nezaman uyanıksa doğduğundada o saatlerde uyamık oluyomuş, son zamanlar saatlerini takip edicem bakalım nezmanlar uyanıyo diye, 😂😂😂 benimkide bi dışardayken bide gece hep hareketli😂
Umarım sakinlik usluluk haklarımın tümünü oğlumda kullanmamışımdır azıcık bı minnoşa da kalmıştir 🙈

Ya beni bı korku sarıyor boyle dogumlar oldukca.
Hem artık bıtsın ıstıyorum hemde korkuyorum hem dogum anında basıma ne gelcek korkusu hem sonrasının gergınlıgı var.
Boyle de cok yorucu olmaya basladı.Bende hıc oyle mutluluk ve sevınc yok acıkcası.Stresten içim içimi yıyor.😖
Sızde gergınmısınız yoksa sadece ben mı boyle hıssedıyorum.?

Ya beni bı korku sarıyor boyle dogumlar oldukca.
Hem artık bıtsın ıstıyorum hemde korkuyorum hem dogum anında basıma ne gelcek korkusu hem sonrasının gergınlıgı var.
Boyle de cok yorucu olmaya basladı.Bende hıc oyle mutluluk ve sevınc yok acıkcası.Stresten içim içimi yıyor.😖
Sızde gergınmısınız yoksa sadece ben mı boyle hıssedıyorum.?
Al bendende o kadar...sevinç mutluluk duygumuz bastırılmış. Stres ve gerginlik içindeyiz..erken doğumlar arttı artık hep birşeyler tersgidiyor..Allah yardımcımız olsun..

Al bendende o kadar...sevinç mutluluk duygumuz bastırılmış. Stres ve gerginlik içindeyiz..erken doğumlar arttı artık hep birşeyler tersgidiyor..Allah yardımcımız olsun..
Kuzum ne erken doğumu, artık bunlar erken değil. Tamam kuvez falan olayı olabiliyo ama o da önemli değil, artık kuvezde kalma süreleri bile kısaldı. Hemen toparlarlar. Bu günlere geldik çok şükür. Bir kaç haftaya hepimiz yavrularımızın mis kokusunu içimize çekicez inşallah. Düşünsenize kime benzicek, agzi nasil burnu nasil, emerken gülüverecek.. bunlara odaklanmaya çalış bence. Ters giden hiçbir şey yok şükürler olsun. Gönlünü ferah tut.

X