2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bazen açtığın konuya pişman oluyorsun. Benim başıma geldi. Çok acımasız eleştiriler dalgaya alaya alanlar. Empati yapma yok anlamak yok. Canın çok yanıyor ve kendini kötü hissediyorsun. Orda sana yapılan hakaretleri kaldıramadığın içinde olabiliyor.
Mesela eşimle bir sorunumu paylaştım bir tavsiye alır insan akıl danışır.kimse kimseyi tanımıyor o rahatlık var.
Konu dışına çıkıp şöyle yapabilirsin kardeşim diyeceğine biri mesela bana dedi boşan neden çocuk yapıyorsun inşaallah çocuğunuz olmaz dedi.
Bu beni aşırı derece sarstı.
Bir kadın bir kadına bunu nasıl der.
Benim boşanmaya niyetim olsa burda konu açıp akıl danışmam çıkış yolu aramam
Heeeee aynen o konuda biraz acımasız yprumlar oluyorrrrr zaten kocanla problemini yazıyosa. Direk ilk yorum boşan oluyor biraz dalgaya alanlarda var olayı, en iyi konu açmamak, ben kaldıramam açamam oyuzden, bi sorun olursa burdan yaz konuşuruz gerçi öylede yapıyoruz😍🌸

Bugün hiç paylaşım okuyamadım ama umarım herhangi birimizde sorun yoktur …

Ben son 2 gündür keyifsizim ,
Gebelik koleztası mevzu riskimden ve artı diğer yaşadığım plesenta yaşlanması , hafiften su azlığı sebebiyle ..

Lâkin bugüne ait öyle güzel bilgiler öğrendik ki eşimle , umarım evladıma da uygulamayı Rabbim nasip eder🤲🏻

Eklentiler

• EF6BB2D5-1940-4246-9D2F-AE8A897A52EF.jpeg
    EF6BB2D5-1940-4246-9D2F-AE8A897A52EF.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 84
Ya beni bı korku sarıyor boyle dogumlar oldukca.
Hem artık bıtsın ıstıyorum hemde korkuyorum hem dogum anında basıma ne gelcek korkusu hem sonrasının gergınlıgı var.
Boyle de cok yorucu olmaya basladı.Bende hıc oyle mutluluk ve sevınc yok acıkcası.Stresten içim içimi yıyor.😖
Sızde gergınmısınız yoksa sadece ben mı boyle hıssedıyorum.?
Ben rahatım cok şükür 🍀 hamilelik de güzel bir sürec bana göre. Her ne kadar zorlu olsa da, yataktan kalkarken panda gibi gözüksem de😂
Aileye yeni bir üyenin katılacak olması da çok güzel evet uykusuz geceler, lohusalık sendromu vs bunlar da sıkıntı ama sağlık olsun öncelikle 💙 gerisi alimallah çözülür

Zamanında gelsinler. Evrene sürekli 23 ünü gönderdim ama
Bakalım😂

Erken gelmesinler 😊
Pandemi sürecinde o kadar çok bunaldim ki sürekli otel araştırdım. Tarihi de hep temmuzun ikinci haftası olarak baktım ama geç kaldığım için boş yer yoktu. Sonra bi anda otellerin birinden haber geldi, bir aile kovid olduğu için iptal etmiş😅 temmuz 10 da otele giriş yaptık 😂 demem o ki vazgeçmeyin 🥰 bu da benim başarı oykum 😂
Doğum da şimdilik normal olacak olmasına rağmen ayın 7 si ve 10 u arası bekliyorum ❤️

Kızlar olumsuz şeyler düşünüp de niye tadınızı kaçırıyorsunuz stres yapıyorsunuz güzel yanlarına odaklanın ❤️ Her doğum erken olacak diye bir şey yok ☺️ Benim arka arkaya ikinci doğumun ama ben heyecanla bekliyorum valla 39 haftayı da geçerim gibi düşünüyorum. Hamileliğin son ayı böyle her an doğuracak gibi olursunuz ama erken olmaz korkmayın 💕
Ya beni bı korku sarıyor boyle dogumlar oldukca.
Hem artık bıtsın ıstıyorum hemde korkuyorum hem dogum anında basıma ne gelcek korkusu hem sonrasının gergınlıgı var.
Boyle de cok yorucu olmaya basladı.Bende hıc oyle mutluluk ve sevınc yok acıkcası.Stresten içim içimi yıyor.😖
Sızde gergınmısınız yoksa sadece ben mı boyle hıssedıyorum.?

Al bendende o kadar...sevinç mutluluk duygumuz bastırılmış. Stres ve gerginlik içindeyiz..erken doğumlar arttı artık hep birşeyler tersgidiyor..Allah yardımcımız olsun..

Pandemi sürecinde o kadar çok bunaldim ki sürekli otel araştırdım. Tarihi de hep temmuzun ikinci haftası olarak baktım ama geç kaldığım için boş yer yoktu. Sonra bi anda otellerin birinden haber geldi, bir aile kovid olduğu için iptal etmiş😅 temmuz 10 da otele giriş yaptık 😂 demem o ki vazgeçmeyin 🥰 bu da benim başarı oykum 😂
Doğum da şimdilik normal olacak olmasına rağmen ayın 7 si ve 10 u arası bekliyorum ❤️
Fazlasıyla evrene yolluyoruz ama :) göreceğiz. Kızım hergün gün sayıyor . Kaldı 11 gün 😀

Bugün hiç paylaşım okuyamadım ama umarım herhangi birimizde sorun yoktur …

Ben son 2 gündür keyifsizim ,
Gebelik koleztası mevzu riskimden ve artı diğer yaşadığım plesenta yaşlanması , hafiften su azlığı sebebiyle ..

Lâkin bugüne ait öyle güzel bilgiler öğrendik ki eşimle , umarım evladıma da uygulamayı Rabbim nasip eder🤲🏻
Ben de Instagram'dan canlı izledim bir kısmını. Amin...

X