2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2010 Ocak annelerinden hala çok samimi görüştüğüm arkadaşlarım var genelde grup dağılıyor yazılmıyor vs ama bazen bir iki kişi ile frekans tutuyor ve devam ediyor görüşmeler

Biz de 2016 annelerinden 5 arkadaş kaldık çok samimi. Çok daha kalabalıktık. Ama zamanla kopmalar oldu 😁
Baya süre foruma girmedim. Bu hesabımı sonradan açtım 😁

Geceeler haram olucak diyosun yani😂😂 valla bu grup olmasa 9 ay nasıl geçerdi iyiki hamile kalmadan önce bulmuşum, yoksa kör topal doğuma giderdim😃😃
En fazla birer ikişer haftaya göreceğiz başımıza neler gelecek 😂😂
Benim kız her daim uyanık sanki ya gece WC ye uyandığımda bile ye tekme ya hıçkırık anlamadım gecelerin kızı olmaz umarım 🙈🙈

Ya bu topikte özel hayatına inen özel hayatını deşifre eden hayat hıkayesını anlatan cok olmadıkı tabı yınede soyledıklerının haklılık payı var :) benıde bulduklrnı zannetmısler 😊 bulan olmamıs yada bulup eklememıs ekleselerdı onaylardım burda nıckımn desıfre olup dsrdan uye olmadan okuyan bırının benım ben oldugmu anlmasını ıstemem tabıkıde ama buradan konustgm kızlar anlsada olur skntı yok Bu arada bencede bas harfın bu soy adın bu dıye yazıp desıfre olmyn yınede nolur nolmaz
Aynen ben de burdan zarar göreceğimden değil de, üye olmadan okuyanlar vs. için tereddüt ettim.

En fazla birer ikişer haftaya göreceğiz başımıza neler gelecek 😂😂
Benim kız her daim uyanık sanki ya gece WC ye uyandığımda bile ye tekme ya hıçkırık anlamadım gecelerin kızı olmaz umarım 🙈🙈
Evet öyle diyolar yaaaa göbişde nezaman uyanıksa doğduğundada o saatlerde uyamık oluyomuş, son zamanlar saatlerini takip edicem bakalım nezmanlar uyanıyo diye, 😂😂😂 benimkide bi dışardayken bide gece hep hareketli😂

Açtığı konuların içeriklerini boşaltmış. Yasak o

Kazeinin de dediği gibi ortada ailesinin tepki göstereceği bir durum da yokmuş.
Bende bir kere açtığım bir konuyu sildim. Hesabım bir hafta kadar kapandı giriş yapamadım. Bir hafta sonra girdim.
Açılan konuların silinmesi neden yasak bilmiyorum 🤷‍♀️

Aynen ben de burdan zarar göreceğimden değil de, üye olmadan okuyanlar vs. için tereddüt ettim.
Buraya ne yazarsanız yazın
Goggle de ilk sırada cıkar. Ve misafirlerde okuyor buraları. Bütün konuları.

Mesela geçen seneydı galiba hatırlamıyorum net. Eşinin yanına çıktım bir baktim kadınlar kulübünü okuyor. Yaklastım yanına saç bakımı ile ilgili açılmış bir konuyu okuyordu. 😀
Burada her tür işe yarayacak bilgi var cunku. Hic bisi demeden uzaklaştım yanından :KK53:

Buraya ne yazarsanız yazın
Goggle de ilk sırada cıkar. Ve misafirlerde okuyor buraları. Bütün konuları.

Mesela geçen seneydı galiba hatırlamıyorum net. Eşinin yanına çıktım bir baktim kadınlar kulübünü okuyor. Yaklastım yanına saç bakımı ile ilgili açılmış bir konuyu okuyordu. 😀
Burada her tür işe yarayacak bilgi var cunku. Hic bisi demeden uzaklaştım yanından :KK53:
Hiç bilmiyomu burda hesabın olduğunu

X