2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk konuları okurken tek kişi üstünden giderken makara şeklinde iyiydi. Zaten yoncanın açıkmış profili, kendi de problem etmedi, iyi hoş gidiyordu yorumlar.

Sonra herkes onu buldum,buna baktım deyince dallanıp budaklandı konu sanırım. Ki isteyen dmden paylaşsın adını arkadaşıyla olsun bitsin. Kendi halinde yaşayan,aile olmaya adım atacak insanlarız sonuçta.

Çok da şey yapmamak lazım :KK53:
Vallaaa bi videodan uzadı gitti dediğin gibi herkes kendi halinde yaşayan insanlar cidden 🙏🏻🙏🏻 Doğumdan sonra bebekle ilgilenmekdrn giremicez belki, haziran annelerine bakıyorum 10-20 sayfa birikirdi okurudm şiödi giriyorum 1 sayfa bile dolmuyo😃😃 herkes bebişkosuyla uğraşıyo, şurda 2-3 haftaya bizde öyle olmaya başlıcaz 😍😍

Vallaaa bi videodan uzadı gitti dediğin gibi herkes kendi halinde yaşayan insanlar cidden 🙏🏻🙏🏻 Doğumdan sonra bebekle ilgilenmekdrn giremicez belki, haziran annelerine bakıyorum 10-20 sayfa birikirdi okurudm şiödi giriyorum 1 sayfa bile dolmuyo😃😃 herkes bebişkosuyla uğraşıyo, şurda 2-3 haftaya bizde öyle olmaya başlıcaz 😍😍
İlk 6 ay yazılıyor 😀

Senin yine az kalmış 2 parça
Bunları yzdım da başka neler unuttum yada amannn gerek yok dedim de almadım bilmiyorum 😂😂
Lazım olup olmadığını anlayınca belli olcak
İlla ki eksiklerim vardır da en acile elzem olanlarla yaptım bugün çantayı gel git aklıma geldikçe atarım kalan bir şey varsa bakalım.. Daha emzik biberon kaynatıcam

NO no no olmaz kızlar bebiş şöyle böyle diye diye birlikte büyütücez ya yapmayın böyle 🤣🤣

X