2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet, ebe duruyor basında .ya da anne açılmayı bekliyor. Doktoruma telefon geldi.
9 cm açılmış dedi asistanı
Doktorum da bana baktı sonra doğuma gitti.

Zaten biz ne desekde bebek kendi belirliyo herşeyi, abimin ilk çocuğu çok hareketli doğdu mesela bacakları asla durmazdı, kucakdan memeden hiç inmedi, emzik asla kabul etmedi, yemekle arası yok sevmez
2. Bebek oldu, direk çocuk aç doğdu, doğar doğlaz emziği kaptı, direk emmeğe başladı çok iştahlı bir bebek, ve daha sakin hep yatıyo.

Her çocukla diğerini bir tutmamak gerekiyo aslında, ben ne dersem diyim , ona göre hareket ediceğimi biliyorum

Evet, ebe duruyor basında .ya da anne açılmayı bekliyor. Doktoruma telefon geldi.
9 cm açılmış dedi asistanı
Doktorum da bana baktı sonra doğuma gitti.
Ama bazi doktorlar ben dogum yaptirmiyorum diyormus. Baya baya doguma girmiyor. Ben tepemde dursun demiyorum da neyin tribi anlamadim. Keai ve dikişi sonra kim yapacakki mesela. Ebe yapiyor olamaz heralde

Bende tek çıkmıyorum artık daha doğrusu eşim bırakmıyor ama genelde arkadaşlarla bulusacaksak o beni AVM ye bırakıp kendi başına takılıyor biraz artık bebislerin oyun grubu zamanında buluşuruz
Aynen oyun gruplarında buluşuruz canım keşke daha önceden ayarlasaydık

Aynen öyle ne anlamı kaldı benim doktorum olmasının

Aynen iste takibi yapiyor o kadar. E son ve en onemli kisim peki. Kesi gerekir mi gerekirse ne kadar ne olcak bunlar doktora ait olmali. Hatta bi yerde okumustum bebegin başına bi manevra vererek disari aliyorlar bebek kendi yapiyor manevrayi da bazen yonlendirmek gerekiyormus ve bunu doktor yaparmış aslında. Bilemedim vallahi. Bu gebelik ve dogum alanında cok bilinmezlik cok fazla belirsizlik var. Herkes kafasina gore iş yapiyor gibi geliyor bana.

Doktor Diretebilir yani neden böyle yapıyorlar bilmiyorum.
Venofer var bir de ama o baya tırt yani kaç kutu kullandım seruma ekleterek ama hiç yükselmedi değerlerim.
Siz doktora diretmeye çalışın yazması için. Gebelik ve bu değerler ile raporunuz çıkar muhtemelen.

Bacım ilkinde tutmus en azından öp basına koy onu bulamayan var

Hiç-bir şekilde adım atmadıysan bulamazlar seni
Tıktoktw bı fenoya yorum yaptm ordn buldm drmıs arkds ama o hespta yusuf ela yazıyor ve bu profıldekı foto var yanı oda anonım bır hesp gerck hesabımı bulana benden hedıye gerck hesbm 5 yıllık dolu dolu bır hesap ısntada bırde yenı actgm var cocuklrn adına ondada aılem bıle eklı degıl fotoları atarım emoji koymadan anı kalır dıye arşivimsi birsey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…