2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O bizi gizli gizli buldu uzakdan uzakdan baktı hepimize bence
Allahım resmen hemen bulunuyorumhahahh ayyy inşallah benzer yaaa bakalım görcez merakla bekliyorum ayy teşekkür ederim bugun pek bi mutlu oldum
Canım benım sen bı hesap adı vermemişsin ipucunun alasını vermıssın bulmamak mumkun degıl
Bu arada benı kımse eklememıs ıfşalanmadım yada bulan eklemefı bılemem hesabm gızlı zor bıraz

Daha neler sana baktim 1 saat önce
O da zaten her şey ortadaydı
Aramaya gerek bılr kalmadı. Başka kimseyi bilmiyorum
Aynen benim baya açık olsun herkes tanıdı artık beni napalım kısmet diğer kızlar asla bulunmaz hesapları kapalı , hepsi beni ekledikleri için birbirlerini buldular yoksa imkansız cidden

Ajanın başı ben nasıl oluyorum şifreli şifreli onlar buldu birbirini
Geçmişi iyi okumadın heralde
Sende o potansıyel var görüyorum ben ahaha kız benim bebenin kuvet vs catıdaydı onlrı camsr suyuyla çitiledim kafa yaptı bana ne dedıgımı bılmıyom sanırım farknda olmadan fena soludum mıgdem bulanıyor cocuk ıcerde takla atıyo zortlamıs bı sekılde yatıyom kafam guzel oldu galıba

İstesem bulurdum da . O toplara gırmedım
Sadece yoncayı gördüm
O da yeni baktim.

Çamaşır suyuna dikkat et
Tehlikeli

Bende dedim imkasız seni bulması tek yorumda zatennn merak etme
Bıde o yorum tıktoktan oda buradaki gbı anonım bır hesp yanı oyle grıp bısıler ızlrmek ıcın fake

Kızlar fenaym cıdden gırgr samata yapıyom ama sanırım farknda olmdn fena cmsr suyu kokusuna maruz kaldm mıgdeme kramplr gırıyo bebek bıryere sertlesıp duruyo ölcem galiba

İstesem bulurdum da . O toplara gırmedım
Sadece yoncayı gördüm
O da yeni baktim.

Çamaşır suyuna dikkat et
Tehlikeli
Bişi soylymmı dokuz aydr ilkkez kullandm desem oda benı mahfettı cıflıycektm cıf bıtms elıme o geldı ayy Allah kahretmesın benı geberıyorum gıttıkce kotu oluyorm suan mıgdeme vurdu bırdr bebek garıp garıp hareket edıyor benım soludgm hava ona zarar edermı ya

Sana zararı var ama bebeğe zarar var mı bilemiyorum.
Yoğurt varsa yiyebilirsin
Belki bıraz kendine gelirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…