2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ve kucak alıştırma diye bişi yok. Daha yeni dünyaya gelmiş ve annesine ihtiyacı var bebeğin, alisır diye düşünme sakin.
Her daim kucağına al 😊
Şunu izledim bu kız hiç kucağından indirmiyo , baksana koyar koymaz direk ağlıyo😃😃 dedm böyle olmasın sonra, abimn kızıda memede uyumaya alıştı, asla kimseue bırakıp gidemedi hatta sadece memede uyuyo diye😃😃

Şunu izledim bu kız hiç kucağından indirmiyo , baksana koyar koymaz direk ağlıyo😃😃 dedm böyle olmasın sonra, abimn kızıda memede uyumaya alıştı, asla kimseue bırakıp gidemedi hatta sadece memede uyuyo diye😃😃

Doğsun ondan sonra tekrar konuşalım bu konuyu :KK53: bakalım ağladığında ne kadar durabilirsin 😂

Yeterki uyusun
Nasıl uyuyorsa uyusun mantığına da sahip oluyorsun.
Yapmam dedigin ne varsa yapıyorsun.😀

Doğsun ondan sonra tekrar konuşalım bu konuyu :KK53: bakalım ağladığında ne kadar durabilirsin 😂

Yeterki uyusun
Nasıl uyuyorsa uyusun mantığına da sahip oluyorsun.
Yapmam dedigin ne varsa yapıyorsun.😀
Kesin onu tahmin ediyorum😂😂😂 yapabilirmiyiö diye düşünüyorum sadece😂😂😂 ama eminim istemediğim herşeyi yapıcam😃

Öyle. Cunku ılkinde doktorumun verdiği tarih tutmadı. 1 i dedi 28 de kendi geldi:)
Bakalm benim doktor tahmini bisey diyecek mi? belki de demez bile vajinal dogum bu sagi solu belli olmaz demiyebilir. yaş tahtaya basmaz pek kendisi. Sezeryan bile olsa tetikte oluyorsun ya resmen. Hayret..

Bu arada arastırma yani universite hastanesi olmasindan kaynaklı mıbilmem benim gittigim hastanede vajinal dogum sezeryandan daha pahalı😅😅 sirf bu yüzden bile acaba sezeryan mi olsam demedim degil 🤭

Bakalm benim doktor tahmini bisey diyecek mi? belki de demez bile vajinal dogum bu sagi solu belli olmaz demiyebilir. yaş tahtaya basmaz pek kendisi. Sezeryan bile olsa tetikte oluyorsun ya resmen. Hayret..

Bu arada arastırma yani universite hastanesi olmasindan kaynaklı mıbilmem benim gittigim hastanede vajinal dogum sezeryandan daha pahalı😅😅 sirf bu yüzden bile acaba sezeryan mi olsam demedim degil 🤭
Nornalde sezeryan daha pahalıdır 😀değişikmiş

Kesin onu tahmin ediyorum😂😂😂 yapabilirmiyiö diye düşünüyorum sadece😂😂😂 ama eminim istemediğim herşeyi yapıcam😃
Bir iki kelam edeceğim. Ilerdeki hayatı için her ağladığında ne olursa olsun kucaklamak, gerekirse gece gündüz kucakta uyutmak gerekiyor. Çok zor biliyorum ama bu bebeğin ihtiyacına göre değişir. 8 ay kanguruda yaşadı ilk oğlum. Ne gece ne gündüz asla durmadı. Şimdi bağımsız bir çocuk. İkincide buna ihtiyaç duymadı bende her dk kucaklamadım. Yani bunu biz değil bebek belirliyor. Ama kucağa alınmasından memeyle uyumasından vs korkma en en fazla 2 sene. Ama onun belki 70 80 sene ömrüne etki edecek.

Bana da doktorun asistanı 37 ye kadar çalıştığım için tekrardan rapora gerek olmadığını söyledi. 32 haftalik raporda bitiş tarihi yazdığı için tekrardan rapora gerek yok dedi.ama bilemedim işte.
Evet bitiş tarihi yazıyor.Yani öncesinde çıkmayacaksan almaya gerek kalmıyor.Tekrar hastaneyle görüş bence en azından emin olursun

Bence normal pahali olmali doktor daha çok emek veriyor. Malzeme olarak pahali olsa da emek olarak normal çok daha zor.

Eşim de öyle dedi ama bilmiyorum her yerde tam tersiyken bu da bana denk geldi böyle. Belkide hastane politikası böyle. Zira Burda mesela devlette bazı doktorlar ben dogum yaptirmiyorum diyor biliyor musunuz? Belki sezeryana yonlendiriyorlar cokugrasmak istemiyorlar. Duyunca cok sasirdim. Baska yerde de vardir belki ama ilk defa burda denk geldim. Normal dogumu zaten yüksek oranda anne kendisi yapiyor ebe de yardimci oluyor. Ama bazi doktorlar hiç ugramiyormuş dogurtmuyormuş ne biliyim çok garip geldi bu doktorlarn böyle lüksü var mi ya🙄🙄

Yaa kamp yapmayı çok özledim ben ama bu halimle cesaret edemiyorumm😂
Ben bugün doktordan iznimi de aldım, prenses olacağım son kampa gideceğim bi gazla
Ayy çoook güzel olur o gün olmasın derseniz de bir gün planlasak😍 ne şahane olur ❤️
Vallahi harika olur. Mavişehir tarafı uzak diyenler olursa, daha orta nokta olan Alsancak da olabilir. Ama cidden güzel olur

X