2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bahsedilen testler bunlar sanırım daha yeni anlıyorum bunlar hangı hastalıklar bagısıklık var hangilerine yok diyemi yapılıyor öyleyse benim bi coguna bagısıklık yok sanırım 😱😳

Eklentiler

• IMG_20211125_151612.jpg
    IMG_20211125_151612.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20211125_151720.jpg
    IMG_20211125_151720.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 54
Bahsedilen testler bunlar sanırım daha yeni anlıyorum bunlar hangı hastalıklar bagısıklık var hangilerine yok diyemi yapılıyor öyleyse benim bi coguna bagısıklık yok sanırım 😱😳
Çoğuna var aslında yanlış anlamadıysam. Bazıları pozitif çıkmış çünkü. Bende de o toxoplazma pozitif çıktı işte 🙄 ne demekse

Merhaba kızlar. Bugün hiç giremedim. Biliyorsunuz teyzem 4 ay önce eşi tarafından bıçakla katledilerek öldürülmüştü. Bugün ilk mahkemesi var dua edin nolur. En ağır ceza verilsin 🙏🏻
Dualarımız sizinle inşallah en ağır şekilde cezalandırırlır , bunların cezası kalmazzzz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 İnsanları öldürmeyi hak görenlerin burda olmassada allah cezalarını elbet vericek merak etmeyin

Çoğuna var aslında yanlış anlamadıysam. Bazıları pozitif çıkmış çünkü. Bende de o toxoplazma pozitif çıktı işte 🙄 ne demekse
Bana doktor sen nerede büyüdün dedi babam memur çok il gezdik dedim. Geçirmen gereken bir çok hastalığı geçirmemişsin dedi. Bende negatif her şey. "Alt" yani karaciğer enzimleri sınırın bir üstü çıktı. Biz o sonuca güvenmiyoruz ama istersen tekrarlarız kafaya takılacak bir şey yok dedi. İdrarda bakteri çıktı.

Ay canım inanki kendi tabirim değil :KK43: doktor birebir öyle söyledi ama dedigim gibi okadar abrtıyorki bazı doktorlar bence bunu daha normal düzeyde söyleyebilir inan bende cıkınca bi on dk neyle karsı karsıyayım acaba diye düşündüm.. bu arada kedileri çok severim elimden geldikce sıcak günlerde kapıma su koyarım kediler içsin diye ama kedilerden cok korkuyorum yanımdna gecse istem dısı cok buyuk tepkiler verebiliyorum kacıyorum :KK43: bide ben gecen hafta binamıza girip cıkan bi kedi var afedersiniz ama kapımın onune oyle bir kaka yapmıskı ilk basta kedi kakası degil bu biri cocugunun tuvaletini yaptrms kacms resmen dedim ve ben onu temizledm ellerime poset takarak suan korkuyorm yani doktr oyle bahsediyoki sanki yanından gecsek bulasacak gbi :KK43:
canım benim ümraniyedemi ? hangi hastaneye başladın aman o doktordan uzak durayım yoksa ben bu halde nerelere gideyim 🤦‍♀️🤦‍♀️ gerçekten bazı dr. abartıyor okadar kedisi olan var bebeişleri sağlıklı ... zaten hamilelikte herşey içimizi kemirir bide bu kedi derdi sardı içimi 🤥

Bana doktor sen nerede büyüdün dedi babam memur çok il gezdik dedim. Geçirmen gereken bir çok hastalığı geçirmemişsin dedi. Bende negatif her şey. "Alt" yani karaciğer enzimleri sınırın bir üstü çıktı. Biz o sonuca güvenmiyoruz ama istersen tekrarlarız kafaya takılacak bir şey yok dedi. İdrarda bakteri çıktı.
Benim de hepsi negatif, toxoplazma hariç. İdrarda bende de enfeksiyon var.

Merhaba hanımlar bende yeni katıldım aranıza 😊 son adet tarihime göre doğum temmuz sonu gözüküyor benimde 😍 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🙏 şu an 5+4 yarın kontrolüm var keseyi görmek için çağırdı doktorum kalp atışınıda duyar mıyım sizce, duyan var mı yada bu haftada 😊

Bahsedilen hastalık nedir, daha doğrusu yapılan test? Anti toxoplazma bakıyorlar o mu? Benim pozitif çıktı da, yanlış anlamadıysam bağışıklığım var herhalde 🤭
sanırım daha önce o hastalığı geçirmişsin bir çeşit bakteri diyorlar bende cumartesi günü ilk defa özel de ki kadın doğuma gidicem ona detayları sorayım bide o testi bana da yapsınlar .. daha önce geçirip pozitif çıkanlarda sorun oolmuyormuş internette okudum yani sende sorun olmayacak demekki böyle bir bakteri ile karşılaşsan.. 👍

Merhaba hanımlar bende yeni katıldım aranıza 😊 son adet tarihime göre doğum temmuz sonu gözüküyor benimde 😍 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🙏 şu an 5+4 yarın kontrolüm var keseyi görmek için çağırdı doktorum kalp atışınıda duyar mıyım sizce, duyan var mı yada bu haftada 😊
Hoş geldin, burdan edindiğim bilgilere dayanarak kalp atışı için henüz erken ama bilemem tabi 🤭.

MahidevranSultan MahidevranSultan bak kim geldi :KK53:

canım benim ümraniyedemi ? hangi hastaneye başladın aman o doktordan uzak durayım yoksa ben bu halde nerelere gideyim 🤦‍♀️🤦‍♀️ gerçekten bazı dr. abartıyor okadar kedisi olan var bebeişleri sağlıklı ... zaten hamilelikte herşey içimizi kemirir bide bu kedi derdi sardı içimi 🤥
Aslında doktor adı verip kötülemek istemiyorum çünkü gayet ilgili nazik bi doktordu sadece sonda bu sekilde cümle kurunca biraz abartılı bende evham yaptım diyelim cnkü doktor iydi yani ama doktor tavsıye et dersen ederim :KK70: ona randevu bulamaynca bu dr randevu almıstım dr mustafa kara genc ilgili alakalı sordugunuz sorulara en acıklayıcı ve kibar sekilde yanıt veren bir doktor

sanırım daha önce o hastalığı geçirmişsin bir çeşit bakteri diyorlar bende cumartesi günü ilk defa özel de ki kadın doğuma gidicem ona detayları sorayım bide o testi bana da yapsınlar .. daha önce geçirip pozitif çıkanlarda sorun oolmuyormuş internette okudum yani sende sorun olmayacak demekki böyle bir bakteri ile karşılaşsan.. 👍
Evet olabilir, özellikle de kediden geçiyorsa doğrudur. İki kedişim vardı eskiden 🥰

üçüncü hamileliğim hiç böyle testler yapmadılar bana acaba devlet hastanelerimi yapıyor çok şaşırdım senin hep negatif demekki daha önce geçirmemişsin bu hastalıkları ben öyle anladım.

O zaten tamam da , toxoplazma dediği şey ne tam olarak onu bilmiyorum 🤷‍♀️
İste bahsettügimz sey toxoplazma kedi dıskısı iyi yıkanmamıs sebze ve cıg etten g cen bir bakteri türüymüş negatifse daha önce bu hastalık gecirilmemis pozitifse daha önce bu hastalık gecirilmis ve bagısıklık var demek

üçüncü hamileliğim hiç böyle testler yapmadılar bana acaba devlet hastanelerimi yapıyor çok şaşırdım senin hep negatif demekki daha önce geçirmemişsin bu hastalıkları ben öyle anladım.
Canım bir arkds var burda ozeldki doktoruda istemis devlette yaptırıcaktı bu testleri .. bütün hamilelere yapılıyor diye biliyorum

X