2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben geldiiiim:KK76::KK76::KK76: karından usg ile bebişi gördük:emir_bebek:kalp atışını da gördüm, oyy minicik bir şey yaa o kalp❤ dinletmeye çalıştı ama daha çok yeni atmaya başlamış annesi dedi, vaginal ile duyarız ama gerek yok 1 hafta sonra gelin karından gümbür gümbür duyulur dedi🤗🤗 bebiş de rahmin derinliğine saklanmış, en geride duruyo sıpa.inşallah sağlıkla gelsin❤❤

Ben geldiiiim:KK76::KK76::KK76: karından usg ile bebişi gördük:emir_bebek:kalp atışını da gördüm, oyy minicik bir şey yaa o kalp❤ dinletmeye çalıştı ama daha çok yeni atmaya başlamış annesi dedi, vaginal ile duyarız ama gerek yok 1 hafta sonra gelin karından gümbür gümbür duyulur dedi🤗🤗 bebiş de rahmin derinliğine saklanmış, en geride duruyo sıpa.inşallah sağlıkla gelsin❤❤
Hadi gözün aydın. Sağlıcakla gelsin inşallah ❤️

IMG_0594.JPG

bakınız şahsın kendisi de burda😍😍
maşallah sübhanallah diyiniz teyzeleri😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözün aydin canım maşallah 😍

Canım bende preeklampsi yaşadım. Mutlaka irtibatta olalım lütfen. Ama bana daha önce bir doktor ilk gebeliklerde olabiliyor demişti
Canım sen ve Zeytur Zeytur a sormak istedim benim ilk bebeğim 15 haftalık kalbi durmuş bir hafta sonra kontrolde fark ettik .. bu preeklampsi mıdır tedavi ilac falan demişsiniz bunu önlemek için bi tedavi olayı falan varsa bilgi edinmek isterim sizlerden .

Merhabalar bugün kontrolüm vardı son adet tarihim 23 Ekimdi.
Kese için gitmiştim bugün çok küçük oluşmuş dedi Beta değerin öğrendiğimizde düşüktü zaten normal dedi haftaya Perşembe tekrar gidicem o zamana kese büyümesini görürüz dedi küçük diyince bende tedirgin oldum normal mi sizce
Şuan kaç haftalık olmuş oluyor 4 hafta mi

Merhabalar bugün kontrolüm vardı son adet tarihim 23 Ekimdi.
Kese için gitmiştim bugün çok küçük oluşmuş dedi Beta değerin öğrendiğimizde düşüktü zaten normal dedi haftaya Perşembe tekrar gidicem o zamana kese büyümesini görürüz dedi küçük diyince bende tedirgin oldum normal mi sizce
Şuan kaç haftalık olmuş oluyor 4 hafta mi
Benim de 20 ekim. Salı günü bende de çok küçük gözüktü tam emin olamamakla beraber. Doktor kese için cumartesi çağırdı aslında. Normal yani çok küçük gerçekten daha, senin de benim de :)

Benim de 20 ekim. Salı günü bende de çok küçük gözüktü tam emin olamamakla beraber. Doktor kese için cumartesi çağırdı aslında. Normal yani çok küçük gerçekten daha, senin de benim de :)

1 hafta daha bekleyelim o zaman, beklemek Cok zoor ilk bebek oluncada insan tedirgin oluyor :)

X