2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayy geçen hafta evi dip bucak temizlettim erteledi gün Suriye’den toz bulutu geldi. Sıcaktan ölçüm Maraş’ta tüm cam pencerelerim de açıktı her yer çamur oldu sinirden ağlayacaktım eşimle oturduk temizledik sonrada kapıyı pencereyi kapatıp annemlere Nurhak’a geldik eve gidince bir daha temizlik yaptırcam perdelerim bile çamur oldu
Valla bende eşime camları sildirmiştin 1 haftadır ara ara yağan yağmur sağ olsun yalan oldu.

Hahahah 🤣😍😍 ay ben Antepli değilim ama Antep’te yapıcaz doğumu Maraş’ta yaşıyorum toprağız yinede ama😀 Maraştaki hastaneleri beğenmiyorum ya Liv de yapıcam doğumu sen nerde yapcaksın?
Hadi ya boyle bi cevap beklemiyordum kendimi baya kaptirdim antepli oldugna😂😂neyse yakınız yinede🤩

Bende Ncr de yapacagim canim epiduralli normal dogum yapacağım allah izin verirse🙏🤩 sen nasil dogum yapacaksın ucreti nasil 🤔

Samsun’da da var Liv Hospital ..
Hatta bu pazar Sheraton Otel’de ücretsiz şekilde Anne Baba Akademisi yapılacak …

Kaçılmayacak fırsat 😂
Ama muayene ücretleri , tahliller doğum paketleri ne sen sor ne ben söyleyeyim …
Epidural Doğum şuan ki fiyatı 11.250,00₺ cik🥸
Kolayina acmamis işte her şehre 😂 o paketleri odeyenlerin sayesinde yükselmiş gavuur😆😆

Hadi ya boyle bi cevap beklemiyordum kendimi baya kaptirdim antepli oldugna😂😂neyse yakınız yinede🤩

Bende Ncr de yapacagim canim epiduralli normal dogum yapacağım allah izin verirse🙏🤩 sen nasil dogum yapacaksın ucreti nasil 🤔
Ben sezeryan yapıcam ilki de sezeryandı normal isterdim ama doktor çok sıcak bakmadı bende üstelemedim. Doğum ücreti 5 bin lira filandı sanırım benim sağlık sigortam karşılamasa bütçeyi aşıyor. Özel sağlık sigortamda varken Maraştaki saçma sapan hastanelere gitmek istemedim açıkçası. İlk hamileliğim doğumum tüm sürecim çok kötü geçti bebeğimi de doğumdan sonra kaybettim. Bu sefer herşeyim güzel geçsin istiyorum, bakalım hayırlısı inşallah bunda da bebeğime küçük dedi dr uyluk ve karın çevresi 2-3 hafta geriden geliyor minyon bir bebek dedi büyümesi durmadığı sürece sıkıntı yok. İnşallah bir sorun çıkmaz🙏🏻

X