2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ücretsiz izin düşünüyorum şimdilik. İki bebekle gitmem zor bir de çalıştığım okul ilçede ben merkezdeyim git gel sıkıntı oluyor.
Doğum izni bitince çalışmayı düşünen var mı ? Sanırım ben çalışacağım annem ben bakarım diyor bebek çok küçük olacak ama yarım gün işe gidip gelirim diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️Hayat pahalı tek maaşa düşmek biraz korkuttu bizi kredi borcu kira zaten 6buçuk neredeyse 🤷🏻‍♀️

Kızlar ben de geldim doktordan. Nstde uyuyordu sanırım kıpırdattılar öyle uyandı. Doktor bebek tepki vermese acil sezeryan olacaktın dedi. Ay tırstım öyle deyince. Neyse kilo almamış 2700 47 cm, bu çocuk neden büyümedi 😔 en son geçen hafta Pazartesi gitmiştim. 4 gün sonra yine gideceğim ve kilo almamış olursa alırız dedi. Kendimi normal doğuma çok alıştırdım. Kilosu az olunca normal doğum zor mu olur sizce

Kızlar ben de geldim doktordan. Nstde uyuyordu sanırım kıpırdattılar öyle uyandı. Doktor bebek tepki vermese acil sezeryan olacaktın dedi. Ay tırstım öyle deyince. Neyse kilo almamış 2700 47 cm, bu çocuk neden büyümedi 😔 en son geçen hafta Pazartesi gitmiştim. 4 gün sonra yine gideceğim ve kilo almamış olursa alırız dedi. Kendimi normal doğuma çok alıştırdım. Kilosu az olunca normal doğum zor mu olur sizce
Aslında çok az değil bide vaktin var. Neden normal beklemiyor ki? Hani hareketler iyiyse 100 gram bile alsa yeter.

Aynısını sordum tıpa daha icerde dedi rahim ağzında açıklık ama kapalı 😅 kizlik zarı ve vajina girişi gibi sanirim😅

Bence o nişani bebek getirtiyorr fooş diye🤣🤣
Benim kizdada aciklik 2 cm di ne nisan geldi ne su ama kizim baya baski yapip yerinde durmasaydi gelirdi hepsi dedim😂
Heyecan yaptırıyor bebişler görün bak temmuzu görürüz biz hiç de erken gelmezler 🤪🤪

X