2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Iyi para varmis sahibinde her şehre kurmuş heriff😂😂
Samsun’da da var Liv Hospital ..
Hatta bu pazar Sheraton Otel’de ücretsiz şekilde Anne Baba Akademisi yapılacak …

Kaçılmayacak fırsat 😂
Ama muayene ücretleri , tahliller doğum paketleri ne sen sor ne ben söyleyeyim …
Epidural Doğum şuan ki fiyatı 11.250,00₺ cik🥸

Nrgl007 Nrgl007 hele hele hele anteplimmm gel yanıma dili datlımm:KK73::KK73::KK71:

Antepte olupta ayni topikte dogum yapacagim insan tanesi seni simdi fark ettim sesimee gel🙈😂
Hahahah 🤣😍😍 ay ben Antepli değilim ama Antep’te yapıcaz doğumu Maraş’ta yaşıyorum toprağız yinede ama😀 Maraştaki hastaneleri beğenmiyorum ya Liv de yapıcam doğumu sen nerde yapcaksın?

Doğum izni bitince çalışmayı düşünen var mı ? Sanırım ben çalışacağım annem ben bakarım diyor bebek çok küçük olacak ama yarım gün işe gidip gelirim diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️Hayat pahalı tek maaşa düşmek biraz korkuttu bizi kredi borcu kira zaten 6buçuk neredeyse 🤷🏻‍♀️
Ben de yarim gün calisiyorum annem gelir bakarsa ya da kayinvalidem kış cikana kadar idare etcez. Sonra bebegi götürebilirim dedigin gibi tek maaş zor olacak gibi

Allah korusun kiz. Sezeryanda hapsırık bile can yakıyorken öksürüğü düşünemiyorum. Bitki çayları yap kendıne
Boğazını iyileştirmeye bak
Kalıcı bırsey degıl bellıkı cnku kurp denılen veremden beter bir oksuruk var ansızın gelıp ansızın gıdıyor :KK43: cozumunu bulamadm1 yıldr neler denemedmki bıtkısel ılac kac kere doktora gıttım bılmıyorum oglumdada var bendede bazen gece gundz tutuyor bır gun suruyor 10 gun yok mısal 5 gun suruyor 1 hafta yok cok duzensız ve cozumu olmayan bısı resmen ve gıck gbı gelıyor bogaza ama cok agır kopek havlaması gıbı doktorlar boyle tabır ettıgı ıcın soyluyorm smdı yıne gectı sezeryanda tutarsa bıterm ben cıdden keske ilacla dıkkat etmeyle olsa dermansız dert resmen 🥺🥺 benı ayda bırkez 2.3 gun tutuyo mutlaka ama oglum sureklı dusunun bu ayın 28 sezeryanm 21 de oglumn kbb randvsu var cozum bulmaya clsyorum ama yok alerjı bolumune gotrdm normal cocuk doktoruna goturdum enfeksıyon degl ahhhhh anltrken bıle ıcım skldı

Doğum izni bitince çalışmayı düşünen var mı ? Sanırım ben çalışacağım annem ben bakarım diyor bebek çok küçük olacak ama yarım gün işe gidip gelirim diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️Hayat pahalı tek maaşa düşmek biraz korkuttu bizi kredi borcu kira zaten 6buçuk neredeyse 🤷🏻‍♀️
Ben varım, kasıma kadar idare edip kasımda başlamayı planlıyorum bir aksilik olmazsa

Kociş titiz ve temizlenen evde mangal yapacak oylemi🤦‍♀️ evin icine koku sinecek balkon batacak titiz demi he 😥
Ayy geçen hafta evi dip bucak temizlettim erteledi gün Suriye’den toz bulutu geldi. Sıcaktan ölçüm Maraş’ta tüm cam pencerelerim de açıktı her yer çamur oldu sinirden ağlayacaktım eşimle oturduk temizledik sonrada kapıyı pencereyi kapatıp annemlere Nurhak’a geldik eve gidince bir daha temizlik yaptırcam perdelerim bile çamur oldu

X