2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Muhtemelen eskilerden dolayı diyor açıklık için. 4 cm olmadan doğum başlar diyemeyiz hiç belli olmaz dedi😐
Ama ben neyi anlamadım biliyomusun 2 cm açıklık varken aynı zamanda rahim ağzının nasıl kapalı olmasını?
Devrik bir cümle oldu ama mesela nişan gelecek ya tıpa görevi gören o jel doku, hem 2 cm açık hem o tıpa nasıl var?
Kafamda deli sorular :confused:

Ama ben neyi anlamadım biliyomusun 2 cm açıklık varken aynı zamanda rahim ağzının nasıl kapalı olmasını?
Devrik bir cümle oldu ama mesela nişan gelecek ya tıpa görevi gören o jel doku, hem 2 cm açık hem o tıpa nasıl var?
Aynısını sordum tıpa daha icerde dedi rahim ağzında açıklık ama kapalı 😅 kizlik zarı ve vajina girişi gibi sanirim😅

Bence o nişani bebek getirtiyorr fooş diye🤣🤣
Benim kizdada aciklik 2 cm di ne nisan geldi ne su ama kizim baya baski yapip yerinde durmasaydi gelirdi hepsi dedim😂

1 saat önce öğle yemeği yedim şu anda ayakta uyuyorum. vatandaşa evrak veriyorum ama ne verdiğimden çok da emin değilim, kontrol edin diyip duruyorum.:KK48: belki de vatandaş bile yoktur kendi kendime konuşuyorumdur, her şey fluu:confused:
Senin ki de iyiymiş. Ben geçen derste uyukladım :skandal: Hayır hem anlatıyorum hem gözüm kapanıyor. Demek çocukları ne kadar sıkıyorsam kendi anlatışımdan kendi uykum geldi o derece

X