2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dogru haha :KK70: burda bİ kac hafta once hepimiz oyleydik once kse diye sonra hani icinde bebek nerde dye sonra kalp atısı derken rahatladık darısı size inşallah güzel haberlerini bekliyoruz :)
Yaaa çok tatlısınızz her dönemin ayrı heyecanı var inşallah güzel haberler veririm Rabbim sağlıcakla kucaklarımızada almayı nasip etsin inşallah :dua:

Ben ilk gebeliğimde preeklemsi yaşadım dün doktoru aradım tekrar kan tahlili ver gel ilaç tedavisine başlayalım dedi acaba gözükürmü diye de merak etmiyor değilim
Canım bende preeklampsi yaşadım. Mutlaka irtibatta olalım lütfen. Ama bana daha önce bir doktor ilk gebeliklerde olabiliyor demişti

Merhaba kizlar. Sat a gore 8+1 de kontrole gitmistim bugun kalp atisi icin.Kalp atisini karindan duyduk her sey yolunda. Gec dollenme oldugu icin sat 10 ekim olarak degisti 6+3 gunluk olduk tekrar. Resmen zaman geciyor ama hic hafta olarak ilerliyemiyoruz 😂🙈 bu 40 hafta nasil gecicek bilmem. Benim gibi olan var mi sonradan sat'ı guncellenen ?? Bebek guncellenen sat a gore mi dogucak yani daha gec bir tarihte? 🥳🙃

Merhaba kizlar. Sat a gore 8+1 de kontrole gitmistim bugun kalp atisi icin.Kalp atisini karindan duyduk her sey yolunda. Gec dollenme oldugu icin sat 10 ekim olarak degisti 6+3 gunluk olduk tekrar. Resmen zaman geciyor ama hic hafta olarak ilerliyemiyoruz 😂🙈 bu 40 hafta nasil gecicek bilmem. Benim gibi olan var mi sonradan sat'ı guncellenen ?? Bebek guncellenen sat a gore mi dogucak yani daha gec bir tarihte? 🥳🙃
Ay maşAllah saglıkla ilerlesinde haftası cokta mühim degil ben tam yumurtlama günümü biliyorum 😊 ilk gittigmde satla tam uyumluydu sonrasında 3 gün ilerdeydi en son gittigmde 7+0 dım 7+1 cıktı ama ulturason ölçümünden kaynaklı sanırım satla tam uyumluyum sanırım ben

İlk hamileligimdede geç döllenmeydi bir iki hafta geriden geliyordu ama doktor sat tarihini degismedi sonradan haftasını yakalar dedi :) ki haftasını yakaladı iki hafta öne bile geçti sıpa

İlk hamileligimdede geç döllenmeydi bir iki hafta geriden geliyordu ama doktor sat tarihini degismedi sonradan haftasını yakalar dedi :) ki haftasını yakaladı iki hafta öne bile geçti sıpa
Bilemedim benim nasil olacak acaba ? Umarim seninki gibi bir yerlerde yakalar haftasini 🙏🙈 happymom uygulamasinda haftami geriye alayim en iyisi simdilik. Tekrara dusmek azicik uzdu ama buna da sukur sorun yok en azindan 🥳👯🧿

Kızlar merhaba bende yeni hamileyim biraz kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim.Aslında yumurtlama günüm 30 ekim ama son adet tarihinin ilk günü 19 ekim bu hesaba göre bebek 5 haftalık oluyor sanırım.15 kasımda kan testi verdim 319 çıktı değerim.Cumartesi günü randevu aldım doktora ama erken mi acaba yoksa haftaya mı gideyim çok bilmiyorum açıkçası ne yapacağımı,kese falan görünmez diye doktor randevusunu öteledim ama,bide bu hesap işleri kafamı karıştırdı takvime göre 5 haftalık ama ilişki tarihime göre 4 e yeni girmiş gibi oluyorum.Tecrübeli anne adaylarından cevaplarını bekliyorum 😊

Kızlar merhaba bende yeni hamileyim biraz kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim.Aslında yumurtlama günüm 30 ekim ama son adet tarihinin ilk günü 19 ekim bu hesaba göre bebek 5 haftalık oluyor sanırım.15 kasımda kan testi verdim 319 çıktı değerim.Cumartesi günü randevu aldım doktora ama erken mi acaba yoksa haftaya mı gideyim çok bilmiyorum açıkçası ne yapacağımı,kese falan görünmez diye doktor randevusunu öteledim ama,bide bu hesap işleri kafamı karıştırdı takvime göre 5 haftalık ama ilişki tarihime göre 4 e yeni girmiş gibi oluyorum.Tecrübeli anne adaylarından cevaplarını bekliyorum 😊
15 kasım da degerin 319 mus 10 gün gecmis üstünden 4.5 binlere gelmistir degerin canm bence kese gözükür :) sen sat a göre git yumurtlama tarihinden hesaplamaz hc bir dr hayırlı guzel haberler alman dilegi ile 🥰

15 kasım da degerin 319 mus 10 gün gecmis üstünden 4.5 binlere gelmistir degerin canm bence kese gözükür :) sen sat a göre git yumurtlama tarihinden hesaplamaz hc bir dr hayırlı guzel haberler alman dilegi ile 🥰

Ay inşallah canım ya 🥰 bende ne kadar geç gitsem iyidir diyorum çünkü iki tane arkadaşım erken gitmişti boş gebelik olabilir kese var ama boş olabilir dediler kızlar o iki haftada kafayı yemişti ya boşsa diye.aynı şeyi yaşamamak için zaman geçsin diye gitmedim bende.

Ay inşallah canım ya 🥰 bende ne kadar geç gitsem iyidir diyorum çünkü iki tane arkadaşım erken gitmişti boş gebelik olabilir kese var ama boş olabilir dediler kızlar o iki haftada kafayı yemişti ya boşsa diye.aynı şeyi yaşamamak için zaman geçsin diye gitmedim bende.
Yani tabi sabredebiliyosan 6.7 haftada git derim :) hem kese hem bebis hem kalp atısı 3 ü bir arada görürsün :) ay o doktorlarda taze annelerin heveslerini kursaklarnda bırakmasa olmuyor yani anlamıyorum amacları ne her gebelik kalp atısını gorene kadar ufakta olsa risk taşır kalp atısını gördükten snra Allahın izniyle hersey daha güzel oluyor 🤗

Kişiden kişiye degisiyor bu topikte 6+ dan snra bebis ve kalp atısını gormeye basladı güzel anne adaylarımız erken görenimizde var geç görenimizde :) ben 5+1 da keseyi ve içinde minnoş bi bebis görmüstük 7+0 da da kalp atısını dinledik cok sukur
Oy maşallah maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰 ya birde birşey daha sorabilirmiyim 🙈 görüyorum her yerde 4+3 6+2 vs vs bu artı yanındaki sayılar ne oluyor acaba hafta+gün anlamında mı doğrumu anlamışım acaba 😂

Oy maşallah maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰 ya birde birşey daha sorabilirmiyim 🙈 görüyorum her yerde 4+3 6+2 vs vs bu artı yanındaki sayılar ne oluyor acaba hafta+gün anlamında mı doğrumu anlamışım acaba 😂
Evet hafta+gün oluyor canım doğru anlamışsın 😊😊

Canımm hayırlı olsun kalp atışını duymşsn 🥰 benimde o matematik işi cok karışık 😂 normal de 21 Eylül sat gttiğimde 7 haftalık olmam gerekirken 4bucuk haftalıktım gec döllenme den dolayı 9ekim olarak değiştirdi tarihi doktorum yani ben cok yeniyken öğrendim 2bucuk haftalıkken falan o yüzden gercekten gün hiç geçmiyor cumartesi yine gdcm bakalm değişicek mi tarih cok merak ediyorum sağlıklı olsunlar da sabretcez napalm 🥰🥰

X