2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hahhhhh bende cinsiyeti belli olmadan bişi almak istemştorum ama bişiler beni dürtüyo, şuan hamile bebek çantası fln bakıyorum😂😂 yada beyaz zıbın fln off offf. Ben galiba cinsiyet için 18 ocak gidicem 😂 16. Haftalık oluyo ozman belli olur herhalde😂😂 dayanamayıp erken gitmessem tabi😂
Canım ben en son kesin ogrenmek icin gittim 18 haftada da gostermedı yıne aglıycktm artk doktor fark etti :KK70: dediki hadi git tatlı ye biraz sonra gel bakalım bende gittim tutku aldm hahaha yedim yarm saat snra girdim benimki bacakları ayırmıs al görde kurtulaym der gbi megerse rüsvet istiyomus :KK70: sende cinsiyet icin gittignde cikolata flan ye bence ise yarıyor ben kac hafta gittim hep aldgm cevap kız gbı ama kesin degildi hc bi doktorda cikolta ye gel bidaha bakayım demedi valla benimde aklma. Gelmedi ozelde kendi doktrm ameliyattaydı nobetci doktora muayne oldm o demisti allah razı olsn sende giderken aklnda olsn tatlı ise yarıyor cidden :KK70: ben busfer nutella kavanozu ile flan gidicem dermisim 🤪🤣

Canım ben en son kesin ogrenmek icin gittim 18 haftada da gostermedı yıne aglıycktm artk doktor fark etti :KK70: dediki hadi git tatlı ye biraz sonra gel bakalım bende gittim tutku aldm hahaha yedim yarm saat snra girdim benimki bacakları ayırmıs al görde kurtulaym der gbi megerse rüsvet istiyomus :KK70: sende cinsiyet icin gittignde cikolata flan ye bence ise yarıyor ben kac hafta gittim hep aldgm cevap kız gbı ama kesin degildi hc bi doktorda cikolta ye gel bidaha bakayım demedi valla benimde aklma. Gelmedi ozelde kendi doktrm ameliyattaydı nobetci doktora muayne oldm o demisti allah razı olsn sende giderken aklnda olsn tatlı ise yarıyor cidden :KK70: ben busfer nutella kavanozu ile flan gidicem dermisim 🤪🤣
Hahaahahhaha bak iyi fikir bencedeeeee güzel taktik çikolata yiyim gidelim 😂😂😂 gönlü olsun bebişlerin😂😂😂

Kızlar ben burda hiç soylemedim ama ilerleyen haftalardaki ulturaon fotografından arkads akrabalrma flan yaptıgım tahminler hep dogru cıktı nasl bilmiyorm ama yan profil ense kafa ve burun yapısına bakarak tahminde bulundm hic yanılmadm yanş acıkcası pek secenekte yok :KK70: ya kız ya erkek tesadufte olabilr ama sanki o simadan bebegin kızmı erkekmi oldugunu anlayabiliyorum bu olayı ilk kendi bebemde fark ettim zaten :) 18 e kadar kız dedıler ben hep erkek bu kız degl dedim ve yanılmadımda kendimde dahil bi çok kişide ama dedigim gibi tesadufte olablr :KK70: ama şöyle 10.11 hafta yan profil fotolar bi atılmaya baslasında ben tahminlere baslıycam yıne :KK70:

Allahim 18 de de olsa razıyım geç olsun emin olmak için beklesin ama bacak arası boş desin🤪
Bana 18. Haftaya kadar boş dediler sonra bir anda bir pipi oluştu 🤣 bende şoklar içerisinde birkaç hafta "ama bana boş dedilerrrr" diye dolandım 🥴

Aaa ilk defaa duydum bunu. Tatlı yemek bebeğin hoşuna mı gidiyor anlamadım valla 😊😊

Aaa ilk defaa duydum bunu. Tatlı yemek bebeğin hoşuna mı gidiyor anlamadım valla 😊😊
Aynen çikolata yiyince hareket etmeye başlıyorlar, ben her randevudan önce yerdim bide hareket etmiyorsa bir öksürürdüm anında kıpraşmaya başlardı 😂

Çikolatada mutluluk hormonunu etkileyen maddenin bulunması direk olarak bebeğe geçer. Bu sebepten bebeklerin hareketlenmesi artacağından dolayı anne adayları daha rahat olurlar. Bitter çikolatalarda bulunan teobromin maddesi kasları rahatlatacağından dolayı bebeklerinde hareketini arttırır ..

Bundan dolayıyms cnm smdi internetten baktm :KK70:

Çikolatada mutluluk hormonunu etkileyen maddenin bulunması direk olarak bebeğe geçer. Bu sebepten bebeklerin hareketlenmesi artacağından dolayı anne adayları daha rahat olurlar. Bitter çikolatalarda bulunan teobromin maddesi kasları rahatlatacağından dolayı bebeklerinde hareketini arttırır ..

Bundan dolayıyms cnm smdi internetten baktm :KK70:
Teşekkür ederim canım inan ilk defa duydum bunu bundan sonra yer gideriz tatlı şeyler

Bide ek bilgi olsun. İlerleyen haftalarda bebek uzun süre hareket etmezse bitter çikolata yiyip sonra sol tarafa uzanıp beklemek gerekiyor🤩 tepki veriyor bebeler.
Ne zaman hareketlenecekler ya bekliyorum merakla 😊 karnı büyüyen var mı kızlar aranızda

X