2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla bir halt anlamadım önden gidyor bilmem ne oluyor ama ciger gelistirici lazım sorsana kız neden delirtme beni🔫😅
ya aslında bu kiloya göre önden gitme hesabı bana mantıklı gelmiyor .bir bebeğin kilosunun çok olması onun geliştiğini göstermez .tekrar tekrar güncelleyip haftayı ileri geri çekmek çok saçma .o zaman çocuk az alınca haftasını geri mi çekecekler

Bana çok saçma geliyor ya başka bir sey olsa tamam dicem de kalp atışı dinliyonuz yani taş attınız da kolunuz mu yoruldu :KK53:
Gercekten de saçma canim. Bu arada uzun kısa tutma zamanlarının nedenini sordum.
Sancı görüşürse biraz daha bekliyorlarmış
Görüşmezse benimki gibi 10 en fazla 15 dakika kalıyorsun :)

Sen de " yok en çok kiloyu ben aldım. Yok bu benim göbeğinin yarısı kadar..."

Diye diye eksiye düşmeye başladın. 4 kilo nasıl verilir yahu :tokat:
Bizim o konuda şöyle bir fikrimiz var, ben kalp ilacı içmeye başladım, ödem attırıcı özelliği devreye girmiş ve ödem gitmiş olabilir dedi doktorum. Yoksa hala bayrak bende 🙃

Aslında iki içebilirim de ben ilaçları aylardır hemen hemen aynı saatte içtiğim için kahvaltıdan 2 saat sonra magnezyum içmeyi beceremiyorum unutuyorum hep
Birini yatmadan önce birini kahvaltıdan 2 saat sonra demişti. Ağrın yoksa gece içmen yeterli demişti alıştım ben de öyle.
Kız bızım seninle aynı tarihlerimiz hep mi boyleydi ben yeni mi goruyorumo_O

ya aslında bu kiloya göre önden gitme hesabı bana mantıklı gelmiyor .bir bebeğin kilosunun çok olması onun geliştiğini göstermez .tekrar tekrar güncelleyip haftayı ileri geri çekmek çok saçma .o zaman çocuk az alınca haftasını geri mi çekecekler
Mantıklı:KK53:

Gercekten de saçma canim. Bu arada uzun kısa tutma zamanlarının nedenini sordum.
Sancı görüşürse biraz daha bekliyorlarmış
Görüşmezse benimki gibi 10 en fazla 15 dakika kalıyorsun :)
Burada artık ultrason yapılmadıgından dolayı sadece nts ve alttan muayene ediyor ona gore bebegin iyi olup olmadıgını anlıyorlarmıs.

35 haftallıkken doğum yptı aramızda onunla 1 gün var benim 11 temmuz onun 12 temmuz benimdi
Ama kuvezsiz çıkmış bebiş sağlıklıymış 2900 kilo 50 cm boyu olmuş😍😍🫶🏻
Bi iki hafta daha sabretsen yeter senin için demekki😍

Bi kaç kişi etiketledi girmiş cvp vermemiş🤷🏼‍♀️🙄
Kız mavibeyazın bebeğinin maşaallahı varmış. Millet 40.hagtada 50 cm doğuruyor..bide kilosuda iyi o yüzdenküveze girmemiş maşallah..benimkiler daha 43 cm

X