2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doktora danistiysan sorun olmaz bence.kendi doktoruna da gttiginde yine bir sor ama yinede.normal düşünüyorsan doğumu belli bir haftada bırakılması daha doğru dedi bana son gttigim doktor sancıların baskılanmaması adına.danismakta fayda var o biliyor sonuçta senin durumunu.
Normal doğum olayını bilmiyordum. Haftaya gidince sorayım ins. Teşekkür ederim ❤️

Geldimmm 😍
3100gr 50cm olmuşuz🧿
20sinden sonra artık alalım kızımızı dedi.
22.06.22 olsun bari dedim 🦋
Tüp Bebek olması sebebiyle ve Haftasına Göre İlerde Olması Sebebiyle Büyükmüş Kızımız 🧿
Doktor hatta dedi son adet tarihin doğru mu ilerde bebek çünkü dedi. Tüp bebek sebebiyle zaten herşey tarihli hocam dedim 😂

Geldimmm 😍
3100gr 50cm olmuşuz🧿
Tüp Bebek olması sebebiyle ve Haftasına Göre İlerde Olması Sebebiyle Büyükmüş Kızımız 🧿
Doktor hatta dedi son adet tarihin doğru mu ilerde bebek çünkü dedi. Tüp bebek sebebiyle zaten herşey tarihli hocam dedim 😂
Çok güzel tarih hadi hayırlısı 🌸🌸

Geldimmm 😍
3100gr 50cm olmuşuz🧿
Oyyyy maşallah minnoşaaaaa😍🌸🌸🌸 büyümüş nasıl kaldı 15 gün heee büyük güne😍💜

Pfff bazen dıyorumkı keşke kocam olsam :olamaz: çok değıl ya şöyle bir 24 saat flan gamsızlık nasıl bişi merak ediyorum.. doguma kalms 20 adam haftaya 2 günlük kamp planı yapmıs demıyokı bunun gunu belli tamamda sancısı suyu gelse ne halt etck acaba ahh ahh 🥴
Yani abartmış ciddennnn🙄🙄🙄

C54D5E37-3655-454D-8F07-FC1FB33208AC.jpeg

Geldim yerimi alıyım azcık mola verdim🤣

Pfff bazen dıyorumkı keşke kocam olsam :olamaz: çok değıl ya şöyle bir 24 saat flan gamsızlık nasıl bişi merak ediyorum.. doguma kalms 20 adam haftaya 2 günlük kamp planı yapmıs demıyokı bunun gunu belli tamamda sancısı suyu gelse ne halt etck acaba ahh ahh 🥴
Benim koca da bugün halı saha maçına gidecekmiş. 2 senedir gitmeyen adam vahiy mi geldi noldu bir anda damarlarında futbolcu kanı akar oldu :duduk: hayır yani daha öncesinden çapraz bağları kopmuş biri ne işin var oralarda sırası mı:bicak:neyse bi yerini falan kırarsa ömür boyu trip atacak sebebim olur :KK48:

Ay biz de 18-19u için kamp planı yapmıştık. Yapmasa mıydık?

Benim koca da bugün halı saha maçına gidecekmiş. 2 senedir gitmeyen adam vahiy mi geldi noldu bir anda damarlarında futbolcu kanı akar oldu :duduk: hayır yani daha öncesinden çapraz bağları kopmuş biri ne işin var oralarda sırası mı:bicak:neyse bi yerini falan kırarsa ömür boyu trip atacak sebebim olur :KK48:
yyyy benimki haftada 2 kere gidiyo, hep mazeretide , bi yere çıktığım yok ettiğim yok bi maçım var karışma😂😂😂😂

Ama senin sakatlanmış gönderme😂

Geldimmm 😍
3100gr 50cm olmuşuz🧿
Maşallah sağlıkla gelsinler inşallah 🙏

X