2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de osteocare. Kalsiyum 800mg magnezyum 250 mg. Ve tek kullanım artık yeterli değil, günde iki kullanıyorum.

Şu haftalarda sanki hiçbir şey yetmeyecek gibi geliyor. Arada bir içiyordum. Çene kemiğimde ağrı oluştu. Çiğnemek için ağzımı açtığımda tık diye ses geliyordu ve acıyordu çok. İkiye çıkarttım sonra birkaç gün içinde geçti. Yüksek olmasından zarar gelmez, merak etme.
Anladım, aman iyi bari 150 leri falan görünce çok sandım benimkini.birde bana son gttigim doktor 36 da bırakman gerekir kasılmaları engelleyebilir falan dedi doktoru böyle diyen varmı aranızda 🤔

Pazartesi sağlık ocağında son rutin kan tahlili var. En son ferritin 17di. 10 altına düşerse serum şeklinde veririz dedi doktor. Burada bir arkadaş da almıştı yada alacaktı sanırım. Maliyetli birşey diyordu. İnşallah gerek kalmaz...😒

Pazartesi sağlık ocağında son rutin kan tahlili var. En son ferritin 17di. 10 altına düşerse serum şeklinde veririz dedi doktor. Burada bir arkadaş da almıştı yada alacaktı sanırım. Maliyetli birşey diyordu. İnşallah gerek kalmaz...😒
O kadar kısa sürede 17 den 10 a düşer mi ki?😀

Anladım, aman iyi bari 150 leri falan görünce çok sandım benimkini.birde bana son gttigim doktor 36 da bırakman gerekir kasılmaları engelleyebilir falan dedi doktoru böyle diyen varmı aranızda 🤔
Engellesin zaten amaç o değil mi?
Yoksa Nornal doğum düşünenler için kötü mü engellemesi?

Gerçi kasılmalar engellenırse nste de çıkmazsa, ansızın gelırse de kötü.

Ayyhhhh şiştim
Neyse :tokat:

merhaba, ben aldım 2 kere serum olarak. çok maliyetli değil ama tam fiyatını hatırlamıyorum 200-300 bişey olabilir.
benimde çok düşmüştü, 2-3 haftada toparladı. değerlerim iyi şuanda. inşallah gerek kalmaz sizin

Mılletın bebeklerı ne guzel usturuplu oturuyo ıcerde top yutmus gıbı gobeklerınız.Benımkı gtü bası yaydırmıs.Arkadan önden ayrı ayrı bebekler tasıyo gıbıyım ve heryerım şiş☹️
aynı benim bebek.geri geri çıkmaya çalışıyor çocuğum .kıçını geri geri ittiriyor

Engellesin zaten amaç o değil mi?
Yoksa Nornal doğum düşünenler için kötü mü engellemesi?

Gerçi kasılmalar engellenırse nste de çıkmazsa, ansızın gelırse de kötü.

Ayyhhhh şiştim
Neyse :tokat:
Aynen öyle gibi konuştu sancılar anlaşılmayabilir sikinti olur tarzında.

Yukseltsin o zaman asko soyle
Aslında iki içebilirim de ben ilaçları aylardır hemen hemen aynı saatte içtiğim için kahvaltıdan 2 saat sonra magnezyum içmeyi beceremiyorum unutuyorum hep
Birini yatmadan önce birini kahvaltıdan 2 saat sonra demişti. Ağrın yoksa gece içmen yeterli demişti alıştım ben de öyle.

O fiyatsa iyi, aklımda çok daha yüksek kalmış. Hem çok hevesli de değilim serum almaya ya bakalım. :)
demir hapının kabızlığından iyidir dedim aldım :) birde normalde depolar yavaş doluyor, serum mantıklı. daha sonrasında ocean microfer demir 30 tablet yazdı doktorum. o da iyi geldi, çok demir hapı kullandım, değiştirdim bu kabız yapmadı.

X