2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun
Ben az önce ufak çaplı bir cinnet geçirdim mahalledeki gürültü yüzünden, ama öyle bir rahatladım ki içimi boşaltınca
Gerildim baya ama şimdi kuş gibi hafifim gerçekten :KK16: Bu beni doğuma kadar götürür, sadece bebişe üzüldüm acaba hissetti mi gerginliğimi 🥲
Ayyy ben de şöyle bir pencereye çıkıp çığlık mı atsam 😂😂

Kizkar ben emziği koyayım ama biberonu koymayayım çantaya diyorum. Çünkü sütüm olmasa bile ilk zaman şırınga ile besleniyormus bebek siz ne dersiniz ??

Selam güzel annisler nasılsınız keyifler yerindedir inşallah 🥰 Size danışmak istediğim bir konu var muhakkak isimli hastane çıkışı yaptıranlarınz olmuştur yaptirip memnun kaldığınız bir site var mı onerilerinizi bekliyorum 😍
Ben instagramda Ruka Tasarım sayfasına yaptırdım. Henüz elime ulaşmadı ama çok güzel görünüyorlar 😍

Ben de anlamıyorum ki. Kesin diğer abisi de artık 7/24 evde durdurduğu için buna kızıyordur. Bu da daha rahat diye bize geliyor. Ne de olsa biz bir şey demiyoruz. Öyle parazit gibi yiyip içip yatıyor.

Ben misafir çok severim. Misafir için ayrı odam bile var. Evi tutarken bile bir misafir geldiğinde rahat etsin düşüncesini de hesaba kattım. Ama her şeyin bir adabı var. Bu kadarı çok fazlaydı.
Artık çocuğun var canım hersey değişmeli düzen gelmeli hayatını bu yönde kur ve böyle misafir kabul etme artık vallahi benim tansiyonum çıktı bugün sana stresten

Masaallah ya benim böyle güzel pozum olmuyor, göbeğim büyüdüğü için çok şekilsiz duruyorum çünkü göğüslerim tamamen kayboldu göbek kaynaklı.. dümdüz duruyor orası hiç güzel çıkmıyor fotoğrafta destekli takmama rağmen.. Hani hamilelikte memeler büyürdü :işsiz:
Bak benim farkettiysen alttan göğüsler fışkırıyo😂😂 boşver seninki daha güzel bence , insan olmayı istermiş kendinde, ben küçük sen büyük istiyorsun😂😂
Ben ankarada olsaydım valla bulşup çekerdim seni😍😍🍀

Bak benim farkettiysen alttan göğüsler fışkırıyo😂😂 boşver seninki daha güzel bence , insan olmayı istermiş kendinde, ben küçük sen büyük istiyorsun😂😂
Ben ankarada olsaydım valla bulşup çekerdim seni😍😍🍀
Canımsın belki yolun düşer bir gün 🤗
Kiz oyle deme okadar çirkin duruyo ki göğüs kısmı dümdüz duruyor sanki tahta gibi.. göbek den kaynaklı olan da kayboldu hiç hoş durmuyor aynada giyinip kendime bakınca 😐 estetik durmuyor yani

Kizkar ben emziği koyayım ama biberonu koymayayım çantaya diyorum. Çünkü sütüm olmasa bile ilk zaman şırınga ile besleniyormus bebek siz ne dersiniz ??
Ben de koymayacağım canım şırınga ya da kaşıkla çok kolay besleniyor ilk 3gün zaten midesi çay kaşığı kadarmış hatta ilk 3 5gün kolostrum pompayla sağılamadığı için elle sağım yapılıyormuş o yüzden ilk hafta pompalara da gerek yok geçen emzirme eğitimi almıştım ebe söylemişti

Eklentiler

• 20220607_203646.jpg
    20220607_203646.jpg
    154 KB · Görüntüleme: 87
Valla normal doğuranlara bidaaha helal olsun diyimmm😃😃😃 bizimde sonrası olucak ağrılı olucak ama ne biliyim😃😂😂 ordan kocaman bi çocuk cıktığını düşününce hala mucize geliyo😃🫶🏻
Bence doğumu düşünmeyi bırakın da fbtl fbtl nin dediği gibi çocukla ilk günleri düşünün daha zor 🤣 keşke biraz daha karnında duraymis dediğimi ve onunla birlikte ağladığını hatırlıyorum.🙈

Bence doğumu düşünmeyi bırakın da fbtl fbtl nin dediği gibi çocukla ilk günleri düşünün daha zor 🤣 keşke biraz daha karnında duraymis dediğimi ve onunla birlikte ağladığını hatırlıyorum.🙈
Yaşayan bilir🤣 umarım emen sakiiin uslu bebekler olurlar. Benim ilk fenaydı ama ikinci sakindi böyle olsa ben bir tane daha dogururum demiştim ve doğuruyorum 🤣

Ben de koymayacağım canım şırınga ya da kaşıkla çok kolay besleniyor ilk 3gün zaten midesi çay kaşığı kadarmış hatta ilk 3 5gün kolostrum pompayla sağılamadığı için elle sağım yapılıyormuş o yüzden ilk hafta pompalara da gerek yok geçen emzirme eğitimi almıştım ebe söylemişti
Ben de biberon koymayayim o zaman sagol canim .
Pompa yok zaten almadım çalışmıyorum diye gerek görürsem almayı düşündüm bakalım

X