2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O doğumun en son anı. İlk zamanlar güle oynaya film izledim müzik duş. 7 8 cm de oluyor o anlar oda öyle hemen olmuyor tabi keşke olsada
Valla normal doğuranlara bidaaha helal olsun diyimmm bizimde sonrası olucak ağrılı olucak ama ne biliyim ordan kocaman bi çocuk cıktığını düşününce hala mucize geliyo

Kızlar eşim telefonla arayıp konuşmuş. Ben komşuya gidiyorum diye çıktım. Geldiğimde kayınım evde yoktu. Eşime nasıl konuştun dedim. Gelince anlatırım dedi. Çok merak ediyorum. Ne konuştu da gitti. Ayyy inşallah geçici değildir de gelmez. Valla kapı çalacak diye ödüm kopuyor.

Adres vermeden taşınırsın canım artık daha da gelirse

Gözünaydın

31 yaşındayım. karakterim böyle. Ama karar verdim değişeceğim. Olmuyor böyle.
İnsan değişiyor yoksa eziliyor senin kv de anasının gözü ben sana diyim alsın bebeğini kendi baksın salağa yatıyor resmen sen bir şey demiyorsun diye adam evini işgal etmiş sen strese girmişsin farkında ama umurunda değil inşallah eşin çözer bugün meseleyi ama sen de bu kadar sessiz kalma bağır çağır demiyoruz ama lafını da söyle artık 31 yaşından sonra umursamaz düşüncesiz insanlara katlanma canım ama sen bilirsin senin hayatın ama çocuğun sana bakıp şekillenecek hakkını savunup korumazsan o da öyle olacak o yüzden seni rahatsız eden şeyleri zamanında çözmelisin yani bize laf düşmez gerçi senin hayatın ama düşün bunları

Bak bi tane doğumumuz oldu yavaşdan hazırla kenarda dursun çantan
Yaa evet gördümm fazla rahat davranıyoruz galiba ama valla üşeniyorum ilki gibi olmuyor

Bende 2 temmuz koydum kafama evrene olumlayip duruyorum bakalim ne olacak bende senin gibiyim yatakta ayaklarım sızlıyor akşam mesela. Hala ortada canta yok
Hadi beraber olumlayalımm çünkü paikolojik sınırım 2 temmuz ama bence sen öncesinde doğurursun şıp diye

Bu sekılde gittiğine gore araları bozuldu. Yoksa aniden çekip gitmezdi. Eşyalarını toplayıp yarın giderdi mesela.

Ben de bu tarz durumlarda biraz üzülme oluyor. Yani alınarak gittiği ani gidişinden belli.
Değişik bir varlığım

Eşyaları almaya gelmesin direk bim poşetine toplayıp versinler

Valla bilmiyorum ki. Nasıl gitti bilmiyorum ama bence de alındı. Beni beklemeden çıkıp gitmiş. Ben de zaten vedalaşma taraftarı değildim. Zaten İstanbul’da oturuyor o da. Evi yarım saat bize. Eşim de hala hastanede. Çok merak ediyorum ne konuştular.

30 dk ötede oturuyor yani. Evi var ?

Eşyaları almaya gelmesin direk bim poşetine toplayıp versinler
Eşyalarıyla gelmez ki. Kendisi öyle bir konuşmaya çay içmeye gelir sonra haftalarca kalır. Eşya falan getirmez yanında. Zaten 7/24 evde olduğu için eşimin pijamalarını falan giyer. Öyle tuhaf biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…