2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Utanacak ne var yahu. Gayet sık ve normal bir problem 🙄

Ben de bir kaç sene önce başlamıştı. Demir ilacı yüzünden sık tuvalete gidiyordum. O da zorlamadan dışarı fırladı 🤭
Acı yanma falan olmuyorsa temiz parmaklarınla içeri ittirerek ilk etapta oraya yerleşmemesi için engelleyebilirsin.

Doktorlar yara haline gelmemişse, cerrahi müdahale gerekmiyorsa bunu yapıyor diye biliyorum..
Kız sen doğurmadın mı bugün doğaracak sen değil miydin?

Hmm anladim canim ondan o zaman hayırlısı olsun hakkında. Ben de normal istiyorum dr igneye rağmen normal olur dese de belki bebek dönmeyecek bu işler nasip

Ay aynen 🤭 doğum sonrasını dört gözle çekiyorum kalsiyum magnezyum demir omega hepsinden kurtulcam inşallah 😅

Kiz yok ben bence taş çatlasa 4 kilo alırım 61 ile falan doğuma girerim.. tahminim öyle inşallah çok bol olmas sızma yapmaz 🙄

Voovv zeka küpü mantıklı he ama altı yapışkan değil ya kaymaz demi

Bi tane çıkmıştı geçen silerken baktım baya artmış 😵‍💫 ben bi de olursa normal doğum istiyorum onda da artarmıs ikinma sebebiyle.. Doğum sonrası artık tedavi düşünüyorum şuan şükür sıkıntı yok bi de ağrı yapsa ne yapardık

Doğuruyorum desen bu kadar merakla bekler miydim bilmiyorum 😐

Ama şuan sezeryan düşünmeyenler boşa almış olmaz mı

Ahahwhwhq ne güzel olurdu danaya girer gibi Kreme ortak girerdik herkes faydalanırdi..
Ülkemin hali ya resmen ne acı krem alamıyoruz sezeryan sonrası için.. işte Türkiye nin özeti..

Canım lansinoh alma istersen india veya lanolin al istersen ben de onlardan birini almayı düşünüyorum.. serçe parmağım kadar lansinoh 100 tl yahu
Sezeryan düşünmeyenler almasın zaten canım.😀

Bez meselesine gelirsek hic görmedim nasıl. Bişi olduğunu . Heralde çocukların kilot bezine benzer bir şeydir. Onlarda koparılıp çıkarılıyor cunku.

Hmm anladim canim ondan o zaman hayırlısı olsun hakkında. Ben de normal istiyorum dr igneye rağmen normal olur dese de belki bebek dönmeyecek bu işler nasip

Ay aynen 🤭 doğum sonrasını dört gözle çekiyorum kalsiyum magnezyum demir omega hepsinden kurtulcam inşallah 😅

Kiz yok ben bence taş çatlasa 4 kilo alırım 61 ile falan doğuma girerim.. tahminim öyle inşallah çok bol olmas sızma yapmaz 🙄

Voovv zeka küpü mantıklı he ama altı yapışkan değil ya kaymaz demi

Bi tane çıkmıştı geçen silerken baktım baya artmış 😵‍💫 ben bi de olursa normal doğum istiyorum onda da artarmıs ikinma sebebiyle.. Doğum sonrası artık tedavi düşünüyorum şuan şükür sıkıntı yok bi de ağrı yapsa ne yapardık

Doğuruyorum desen bu kadar merakla bekler miydim bilmiyorum 😐

Ama şuan sezeryan düşünmeyenler boşa almış olmaz mı

Ahahwhwhq ne güzel olurdu danaya girer gibi Kreme ortak girerdik herkes faydalanırdi..
Ülkemin hali ya resmen ne acı krem alamıyoruz sezeryan sonrası için.. işte Türkiye nin özeti..

Canım lansinoh alma istersen india veya lanolin al istersen ben de onlardan birini almayı düşünüyorum.. serçe parmağım kadar lansinoh 100 tl yahu
Valla yakın olsak alırdık zaten büyükçe bi tüpte oluyordu belki küçüğünüde üretmişlerdir

Sabah sağlık ocağında önümde birileri varken öncelikli hasta hamile diye ekranda ismim yandı ben girdim
Şimdi kütüphaneye gitmiştim kadın hamile olduğumu görünce çocuklara dağıttığı pudingten verdi.
Kendimi bugün piremses gibi hissediyorum :KK53::anneadayı::süslü:
Eki Görüntüle 3080054

Şanslı günündeymişsin 😂

Bana da son zamanlarda kimse koca göbeğimi görüp toplu taşımada yer vermedi. Hiç önceliğim yok 😂😂

Tek çorap
1 çift eldiven
1 tane bere yeter yahu !
Zaten altlar patikli.
Bence de. Hastane çıkışında eldiven bere var diye koyacağım ama kullanılacağını da sanmıyorum. Ekstra koyacağım bir takım alt üst zıbın olacak.

Önlük, bere,çorap ekstraya gerek yok yaz günü. Ben de küçük çanta olayına girişeceğim organizer alıp.

Venüs un bir modelini kullanıyorum. Tam da buraya yazacaktım. Vajinanın yan tarafında epey büyük bir sivilce ya da kıl dönmesi var. O kadar çok canımı yakıyor ki😔 yürürken, otururken bacağımın iç kısmına değiyor. Lütfen bilen bir öneri atsın üzerime 😂
Erkeklerin yorumlarına bakarak bunu aldım.
Normalde diğer jiletlerde hele ki kısa tüy almışsam normalde acır ve kaşınırdı duştan sonra
Hiç öyle bir sey olmadı ve pürüzsüz kesiksiz alıyor
Çok memnun kaldım
Migrostan aldım

Eklentiler

• 4C3467F9-37D0-477C-B023-631D907042A4.jpeg
    4C3467F9-37D0-477C-B023-631D907042A4.jpeg
    19,8 KB · Görüntüleme: 52
Önlük lazım mı ki bana gereksiz gibi gelmişti koymalı mıyız?
Surrender Surrender ye kalırsa çocuğu çıplak çıkarcaz hastaneden 😂 1 tane koydum nolur nolmaz diye.
Kızlar bugün çatı muayenesi çok zordu..yani aslında açılma varmı diye bakılan muayene..😭😱😱😱Perşembe yine yapacak..bacaklarını yana doğru komple açıyor..parmaklar uffff çok acıtıyor..hala unutamadımöğlen yapmıştı
Heeeehhhhh.
Doktor yarın alttan bakalım demişti 😠😠
Şimdi böyle mi olacak.
Ultrasonla baksa olmaz mı😔
Offfff Offffff.
Bence de. Hastane çıkışında eldiven bere var diye koyacağım ama kullanılacağını da sanmıyorum. Ekstra koyacağım bir takım alt üst zıbın olacak.
Önlük, bere,çorap ekstraya gerek yok yaz günü. Ben de küçük çanta olayına girişeceğim organizer alıp.
Azalttım bakalım. 1 1 yedek koydum hepsinden .

Kızlar bugün çatı muayenesi çok zordu..yani aslında açılma varmı diye bakılan muayene..😭😱😱😱Perşembe yine yapacak..bacaklarını yana doğru komple açıyor..parmaklar uffff çok acıtıyor..hala unutamadımöğlen yapmıştı

Kendini çok kastığın içindir. Derin derin nefes alıp ver tüm kaslarını rahat bırak.
Evet hoş bir duygu değil ama abartılacak kadar değil ya 🙄

Bebiskommm eğer sancım olur acilman da güzel olursa neden olmasın normal gibisi yoktur eminim ki 🥰🥰
Belki bu sebeple normal doğurururm bellimi olur😍😍
Selam güzel annisler nasılsınız keyifler yerindedir inşallah 🥰 Size danışmak istediğim bir konu var muhakkak isimli hastane çıkışı yaptıranlarınz olmuştur yaptirip memnun kaldığınız bir site var mı onerilerinizi bekliyorum 😍
Valla ben yaptırdım ama 0-3 aylık gönderdi biraz büyük geldi ama , hastane çıkışı olarak istiyosan hemen cuk olsun diye EzgininAnnesi EzgininAnnesi güzeldi takımı 😍
@M-elek37 hastane çıkışı güzeldi, sayflarını versin onlar bi bak istersen 😍🌸
Len başlıcam senin de şu takıntına :tokat:
Hhhahahhhhh😂😂😂😂

X