2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yüzümü kedi çizmişti , tırnak izide yüzden asla geçmez dediler beno sarı kantorunu yüzüme hep sürdümmmm şimdi hiö iz kalmadı oyuzden denediğim için güveniyom😃😃😃 ama tabi bu dikiş ne olur bilinmez yinede alıcam tabi kremi😃
Canim kantaron yagi acik yara dikisli bolgeye asla faydasi olmuyor daha beter o bolgeyi beter hale getirir aklinda bulunsun , ama yanığa o dedigin çiziklere cok faydalı hele yanik izini hic koymuyor mucizevi bi yag yoksa🤩🤩

Beklazon sür diyecegim ama eczaneden alman gerek ben o tarz bisey cikinca surerim 2 saat sonra içini boşaltıyor bayaa rahtliyorsun :KK53:
Bir keresinde solucan gibi cikmasina sahitlik ettim cok hosuma gitmisti😂😂😂
Darısı başıma😅 evde uygun bir krem bulup sürdüm, benimki de yılan gibi çıkar ins😂 nazar değdi kesin 😂😂😂

Yüzümü kedi çizmişti , tırnak izide yüzden asla geçmez dediler beno sarı kantorunu yüzüme hep sürdümmmm şimdi hiö iz kalmadı oyuzden denediğim için güveniyom😃😃😃 ama tabi bu dikiş ne olur bilinmez yinede alıcam tabi kremi😃
Benim de karnım ve kasık bölgem 1. ve 2. Derece yanmıştı estetik gerekebilir demişlerdi. Hem kantaron yağı kullandım hem contractubex hangisi iyi geldi bilmiyorum ama 2 yılda kararması kaldı sadece şükür

Merhaba kızlar ben doğum yaptım. 35. Haftada gelmeyi seçti oğlum.. Aniden pazar akşamı suyum geldi. Ve acil sezeryana alındık. Spinal anestezi ile kucağıma aldım kuzumu. İkimizde iyiyiz. 🥰 Darısı sizlere inşallah. Temmuz annesi değil de haziran annesi oldum
Gozun aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah
Kapasitesi yetmiyor desem, okumuş etmiş adam. İnan işi gücü olsa gündüzleri işe gitse akşam gelse yine razıyım ama bu 24 saat evde. Sigarasını bile dışardan sipariş ile istiyor. Evde sigara içiyor. Keyfince evin içinde geziyor. Ben de yatak odasından çıkmıyorum. 🥺

Eşim konuştu onunla. Biz böyle rahat değiliz dedi. Biz tatile gitmeden önce. Tamam dedi gitti. 10 gün önce tekrar geldi ve yine bir daha gitmedi. Eşim de artık bir şey diyemiyor. Konuşmuyor onunla. Geldiğinde direkt yatak odasına geliyor. Zaten biraz muhabbet ediyoruz sonra uyuyor. Tüm bunların farkında ve gitmiyor evden.

Keşke ben de böyle olabilsem. Ama maalesef bu konularda çok pısırığım.
Valla canım kv ile boşuna görüşme anladığım onun işine geliyor bi de istersen ama sanmıyorum sutyensiz dolaşıyorum falan desen belki ama bi tanecik bebeğinin yemek derdi bile ortadan kalkmış neden sizin evden gitmesini istesin ki

Ben böyle tiplerin direk konusulmasindan yanayım başka türlü çok rahat salağa yatabiliyorlar ben il dışına gidecektim 1 haftaligina kv dedi ki kp da gelsin 65 yaşında emekli adam orda 1+1 evimiz vardı tuvalet banyo bir aradım eşimi sakın babanı peşime takma gece gündüz uğraşamam e gelseydi yardımcı olurdu olmaz dedim her fırsatta kv kocasını öne atar kp de sizinle gelsin dedim gelmesin

Canim kantaron yagi acik yara dikisli bolgeye asla faydasi olmuyor daha beter o bolgeyi beter hale getirir aklinda bulunsun , ama yanığa o dedigin çiziklere cok faydalı hele yanik izini hic koymuyor mucizevi bi yag yoksa🤩🤩
Demekki onlara iyi gelmiyo kullanmadığım için bilmiyom ama dediğin gibi yanık, izlere birebir herkes iz kalır demişti kalmadı çok şükür😍😍😃😃
Benim de karnım ve kasık bölgem 1. ve 2. Derece yanmıştı estetik gerekebilir demişlerdi. Hem kantaron yağı kullandım hem contractubex hangisi iyi geldi bilmiyorum ama 2 yılda kararması kaldı sadece şükür
2 sinide sürüp kombo yapmışsın sennn misss gibi olmuşşşş en güzeli😍😍🌸

Keşke ben de böyle olabilsem. Ama maalesef bu konularda çok pısırığım.
Ah canım seni daha çok üzerler yaşın kaç ki ben de 30 yaşına kadar sadece eşimle tartıştım şimdiki aklım olsa elimi araya koymaz hepsine cevabı yapıştırırdım

Kızlar bende geldim doktordan nst güzel çıktı .bebekler 2430 Gr..2420 Gr çıktı..FAKAT Alttan parmakla muayene etti Allah'ım ne acı bi şey o çatı muayenesi 😔1.5 cm açılmak varmış .ciğer geliştirici hatırlatıcı tek dozaşı oldum gelirken..bol bol yat Perşembe yine gel dedi..o muayeneden bu daha istemiyorum 😔😭erken doğum olabilir benimde 34+0 bugün

Netten kreme baktim 340 dan başlıyor. Kızı almaya gittim okula, giderken eczacıma uğradım sigorta karşılamıyormuş. 230 deyince aldım hemen 😂

Markete uğradım kasada ödeme yapiyorum
Kadının biri " erkek ben hissederim " dedi.

-" hıssetmeyın" dedım :KK53: güldüm.
Cinsiyeti kiz dedim. Kiz olsun

Öyle garip bir diyalog işte.
Neye yarıyormuş bu krem sezeryan dikişli için mi kaçırdım orayı

Kızlar bende geldim doktordan nst güzel çıktı .bebekler 2430 Gr..2420 Gr çıktı..FAKAT Alttan parmakla muayene etti Allah'ım ne acı bi şey o çatı muayenesi 😔1.5 cm açılmak varmış .ciğer geliştirici hatırlatıcı tek dozaşı oldum gelirken..bol bol yat Perşembe yine gel dedi..o muayeneden bu daha istemiyorum 😔😭erken doğum olabilir benimde 34+0 bugün
Geçmiş olsun ikizler için çok erken bi hafta değil canım hayırlısı olsun ne güzel gözlem altında tutup dikkat eden bi doktorun var

X