2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Stres cok zararlı sen de biliyorsun. Bir hışımla açacaksın ağzını mecburen

Boşver inceldiği yerden kopsun. Kesinlikle haksız değilsin
O evlensin bakalım onu da görün
Burda bekar kız kardeşi var, amcası var, bekar abisiyle yaşadığı kendi evi var. Üstündekilerle buraya gelip haftalarca kalıyor. Kafayı yiyeceğim. Amacı be anlamadım. Acaba abisiyle mi kavga etti diyorum, yok etmemiş. Dün diğer abisine sordum. O da anlamıştır ama kimse müdahale etmiyor. Dediğin gibi bir hışımla konuşacağım artık.

Valla ben de ondan korkuyorum. Bir de aile içine farkı şekilde lanse etmesinden.
Aklı olan kime hak verilmesi gerektiğini bilir zaten bırak bu yarım akıllıya hak veren versin çekmek zorunda değilsin konuşurken kayıt al istersen eşine yalan bişi söyleyemez etik bulmuyorum ama en azından sana beni kovdu hakaret etti gibi şeyler söyleyemez

Valla ben de ondan korkuyorum. Bir de aile içine farkı şekilde lanse etmesinden.
Korkma neden korkuyorsun ki istediğini desin. Birinden bişey duyarsan tak diye verirsin cevabını
Eşşek kadar adam karnı burnunda kadının evinde ne işi var?

Annem çok uzakta. Şu an gelemez. Onun yerine arkadaşlarımız gelecek dedik ben yan odada takılırım sizi rahatsız etmem diyor.
Bısı dıyemıyorum Allah yardmcn olsn umarım yıpranmadan uzulmeden kurtulursun bıdahada sıze gelıcek oldugu zaman evde yokum de arkdsmda kalcam de tatıle gitcm de anaaa kayın degıl sülük mübarek

Korkma neden korkuyorsun ki istediğini desin. Birinden bişey duyarsan tak diye verirsin cevabını
Eşşek kadar adam karnı burnunda kadının evinde ne işi var?
İşte dediğim gibi herkes durumun farkında kimse bir şey demiyor. Şimdi ben ya da eşim tekrar konuşsa olay aile içinde büyür diye korkuyorum. Ama başka çare de bırakmıyorlar.

İşte dediğim gibi herkes durumun farkında kimse bir şey demiyor. Şimdi ben ya da eşim tekrar konuşsa olay aile içinde büyür diye korkuyorum. Ama başka çare de bırakmıyorlar.
Bırak büyüsün. Bu nedir arkadaş
Evlendiğinızden beri parazit gibi gelip gelip kalıyor koca adam?
Kayınvalide yerine onu tayin etmiş belli

Benim bile burdan kovasın geldi sakin kalıp sinirini kontrol edebileceksen konuş canım yok daha fazla stres oluyorsan sakinleşince konuşursun ama canını sıkma çözülemeyecek bişi değil komşun olsam ben gelir kovardım tam kovulacak tip

Ya eşin ya da kayınvaliden konuşmalı bence açık açık. Tabi kv ye de eşin söyleyecek. Tabi onun tepkisi ne bilmiyorum. Ama en güzeli eşinin konuşması. Senin durumunu izah edip şu an evde misafirin uygun olmadığını söyleyecek. En mantıklı olan bu bence.

Bırak büyüsün. Bu nedir arkadaş
Evlendiğinızden beri parazit gibi gelip gelip kalıyor koca adam?
Kayınvalide yerine onu tayin etmiş belli
Yok ben birazdan toparlanıp gidip konuşacağım. Eşimi de arayıp haber vereceğim. Muhtemelen o da konuş der. Çünkü o da farkında her şeyin.

Yok ben birazdan toparlanıp gidip konuşacağım. Eşimi de arayıp haber vereceğim. Muhtemelen o da konuş der. Çünkü o da farkında her şeyin.
Ben bisi olmuştu eşime annenle konuşucam dedim. Tutuşup kendi konusmustu
Ki benim eşim kesinlikle olumsuz konuşabilen biri degil karşı tarafa.

Ciddi olursan anlar eşin

Kızlar sabahları muhakkak süt için .
Hem bebek seviyor
Hem de kiloya katkısı var .

Her sabah aç karnına süt içiyorum ben
Ben de bu ara sabahları içiyorum hem çok acıkmış oluyorum sabah eşim işe giderken süt içiyorum onunla . Süt banyosu yapıyor bu aralar karnımda
İkisi ile de konuştum. Eşim bir kez konuştu onunla ama anlamak istemiyor. Kayınvalidem de durumu avantaj olarak görüyor.
Valla okurken sinirlendim gelip ben kovacağım . Açık açık söyle küsen küssün valla kendi kardeşin olsa bi tık belki ilişkinize göre daha rahat edersin . Ama bu eşinin kardeşi . Dini boyutu da var arkadaşların dediği gibi. Eşin yapamıyorsa sen direk açık açık de bir gün daha çekme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…