2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok haklısın hiçkimse bu duruma zaten sıcak bakmaz. Ben olsam sanırım eşimin, annesine adamakıllı durumu anlatmasını isterim . Her ne olursa olsun sonuçta hamilelikten ziyade bu durum bi kadın için ağır . Örnek veriyorum , belki sen bi makarnayla idare edeceksin veya akşam eşinle özel bi an yaşayacaksın … Bunların hiçbirini o varken yapamazsın . Kayınvaliden onu hala çocuk gibi görüyorsa o zaman yanına alsın .
Burda tamamen olgu , eş ve kayınvalidenle iletişimde biter benim gözümde …

Cantan flan hazır dimi sıradakı sen olmada aman 1 bilemdn ıkı hafta daha no no no dursum durdugu yerde
Herşeyim hazır allahdan kafama takıcağım eksik bişi kalmadı, birazdan gidip bide pijama takımı yada uzun rahat bi elbise alıcamm sadece okadar onuda çantaya attım mı beklicem
Baksana doğumlar başladı şaka gibi

Kayınvalideme ima ettim. O hele burda kalmasını daha uygun buluyor. Eşim yokken bir şey olursa yardımcı olur diye. İşine gelmiyor herhalde.
Hava sıcak istediğim gibi giyinemiyirum uzanamiyorum. Sigara da benim için zararlı de. Ama eşinin yaptığı da doğru değil. Valla benimki olsa kavga edip yollardi kendi kardeşi de olsa. Anlıyorum aile içi sorun çıkarmak itemiyorsunuz ama böyle de olmaz ki. Hayır dediğin gibi akşamdan akşama gelse bir yere kadar. Ama evi barkinolan adam niye sizde kalıyor. Gitsin anasının evinde kalsın çok istiyorsa.

Kiz ne demek evde sigara içiyor, carla bagir evde sigara içilir mi bu ne rahatlık başkasının evinde sigara içmek... perdeler koltuklar ayyyy suan delirdim

Peki diğer abisi ya da kız kardeşi konuşup cagirmaz mi ki

Neden idare etmeye çalışıyorsun eşini dinlemiyorsa sen açıkca söyle doğum yaklaştı ben rahat edemiyorum diye kırılır mı alınır mı darılır mı ne olursa olsun hayırlısı olur

Ben de böyle şeylerde konuşamam genelde. Yakınında ailenden kimse yok mu? Aynı şehirde yani.

Bez olarak kullanılmıyor muydu o
Yaralı bölge ile ne ilgisi var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…