2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İkisi ile de konuştum. Eşim bir kez konuştu onunla ama anlamak istemiyor. Kayınvalidem de durumu avantaj olarak görüyor.

Evet fi tarihinden kalma bir olay yüzünden sabaha kadar rüyamda kavga edip ertesi gün berbat bir ruh haliyle gezmiştim

Evin en küçüğü ve bu kaynım anne karnındayken kayınbabam vefat etmiş. O yüzden aşırı düşkünler, çok hassaslar ona karşı.
Ee napim deseydin?
Sen niye çekiyorsun ki bu saçma durumu.

Premses oğlunu çağırsın yanına kayınvalide bir an önce. Açıkça söyle Kayınvalıdene.
O da kadın sonucta
Ve rahat edilemeyeceğinin farkında aslında.

Canım gözünaydn çok şükür kurtulmşsnz ikinizde sağlıklı ömrü olsun kuzucuğun inşallah

İş sana düşüyor o zaman.

Peki Kayınvalıden ile konuştun mu? Ben olsam önce ona söylerim rahat edemediğimi.
E artık onunda işine gelmiyorsa açıkça kaynına soyleyeceksın
Kayınvalidem durumu avantaj olarak görüyor. Bir cesaret ben konuşacağım artık. Muhtemelen iş sarpa saracak ama yapacak bir şey de yok sanırım.

Cantan flan hazır dimi sıradakı sen olmada aman 1 bilemdn ıkı hafta daha no no no dursum durdugu yerde

Kayınvalidem durumu avantaj olarak görüyor. Bir cesaret ben konuşacağım artık. Muhtemelen iş sarpa saracak ama yapacak bir şey de yok sanırım.
Biz arkandayım canım yapılması gereken bu kötü bişi yapmıyorsun mecbur bırakıldın bu duruma

Benim korkum yine gitmeye bilir çok arsızmış

Stres cok zararlı sen de biliyorsun. Bir hışımla açacaksın ağzını mecburen

Boşver inceldiği yerden kopsun. Kesinlikle haksız değilsin
O evlensin bakalım onu da görün

Eşim dışında herkes bu koca adamı bebek sanıyor. Evin en küçüğü. Kayınvalidem çarşaflı kadın düşün onun bile umrunda değil.

İkisi ile de konuştum. Eşim bir kez konuştu onunla ama anlamak istemiyor. Kayınvalidem de durumu avantaj olarak görüyor.
O zaman direkt söyle bence. Ben rahat oturup kalkamıyorum, sigara içilmesinden rahatsızım, evimde yalnız kalmak istiyorum çocuktan önce de. Mahremiyet istediğini söyle yani. Kv ayrı kızdım ama şu an bir şey söyleyip herhangi bir şekilde doldurmak istemiyorum. Ama 28 yaşında eşek kadar adama da kimse bir şey diyemiyorsa sen de bebeğin ve sen stresi hak etmiyorsunuz, hele şu haftalar

Annem çok uzakta. Şu an gelemez. Onun yerine arkadaşlarımız gelecek dedik ben yan odada takılırım sizi rahatsız etmem diyor.

Stres cok zararlı sen de biliyorsun. Bir hışımla açacaksın ağzını mecburen

Boşver inceldiği yerden kopsun. Kesinlikle haksız değilsin
O evlensin bakalım onu da görün
Evlenınce 1 hafta balayı için müsade etsn okdrda insafsız olmayalm sonraaa toplasn tası taragı bebeleride alsn ohhhhhh gitsin kamp kursun evıne kovsada gıtmesin bı tatil yapsn intikam soguk yenen bir yemektir boylemydı bu soz boyle bısılrr ıste dimi ama

Aslında
Kocasını göndersin sadece
Karisi hamileyken. Kısasa kısas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…