2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
1. Saat önemli diyorlar ama sonuçta yiyince yükselecek illaki vücudun sonrasında tolere edip etmemesi önemli. Ya bence biri yazmıştı ya geçen bebeği bu haftalardan sonra etkilemezmiş diye onu da duyunca ben baya bi saldım gibi

Hadi geçmiş olsun canım. Peki kanala girmiş dedin ya sen dışardan anlayabiliyor musun asagi indiğini. Bir de açıklığa vajinal mi baktı doktor. Ben de ona göre hazırlıklı gideyim.

Geçmiş olsun canım maşallah bebişe hadi bakalım sona geliyoruz hayırla sağlıkla inşallah

İyi olmanıza sevindim canm 2 hafta daha sık dişini bakayım

Kegel ben baştan beri yapıyorum. Çok düzenli ve uzun süreli değil ama aklıma geldikçe yapıyorum işte. Özellikte doğumdan sonra yapıcam toparlanmak için

Hadi geçmiş olsun canım. Peki kanala girmiş dedin ya sen dışardan anlayabiliyor musun asagi indiğini. Bir de açıklığa vajinal mi baktı doktor. Ben de ona göre hazırlıklı gideyim.
Benim bebek de kanalda duruyor .10 gün önce demişti doktor .Ben anlamadım bile kanala girdiğini. Sadece idrarın çabuk geliyor .Bir bakıyorum camasirim az az ıslanmış. Kanalda olunca miden rahatlıyor çünkü aşağı inmiş oluyor .Doktor vajinal bakmadı bana .Yukarıdan bakıyor hep

Ay bugün de kalçama bıçak saplanır gibi oluyor ara ara çok acıyor yürürken hamile miyim nine miyim anlamadım gitti Hem bir an önce doğsa diyorum eğer bi aksilik çıkmazsa ilk kez spinal anestezi olacak o anı merak ediyorum bebeği merak ediyorum bir yandan da korkuyorum ve 3 çocuklu hayata hazır hissetmiyorum hatta çoğu zaman inanamıyorum Hem sanki zaman geçmiyor hem de çok hızlı geçiyor son kontrolde dr doğum tarihi verince çok garibime gitti daha çok erken gibi geliyo bana cuma günü sordular var daha 2 ay dedim ne 2 ayı 1-1,5 ay kalmış dediler dank etti bana da

Maşallah bebişe
Geçmiş olsun canim. Küçük cocugun var ya bir de
Nasıl dikkat edeceksen artık.
Neyseki az kaldı sabredelim 2 hafta
Buraya kadar geldigime şükür ediyorum gercekten zor gecti bu sefer , bu aralar istegi bitmiyor 15 gun daha sabirla kizimla ilgilenecegim ondan sonra kv de kalacagim evim temiz kalsin doguma kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…