2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Oooooo sen bayaaaaaa dikkat ediyorsun, ben hiç okadar değilim oyuzden herhaldeee
Sanirim sola yatinca göb3k sola asıliyor benim de o taraf daha belirgin artk gobek altıma yastık koyuyorum
Galibaaaaa herhalde benimde sağ tarafda sırtı ve poposu ağırlığı o tarafa veriyo ve geriliyo bazen sanırım oyuzden orası çatladı

14.15 gibi
Ama beklemek zorunda oluyorum. Cunku doktor hergün doğuma giriyor neredeyse ve randevular birikmiş oluyor
Benimde 3 te ve bende de durum aynı bir iki doğuma gitti mi bütün randevular birbirine giriyor artık alıştık gerçi
Hatta okadar alışmışız ki son gittiğimizde yine 3 teydi 3 e 5 Kala ismim yandı girdik şok olduk

Nasıl anlatıcağımı bilemediğim için görsel bulup siyah iki noktayla belirttim

kasık desen değil aşağısı desen değil tam o işaretlediğim noktaların orası yürüyüş yapınca bile baya ağrıyo acıyo , şuan kalkarken oturukende acıtıyo,

aklıma ilk önce acaba kıl dönmesi fln mı oldu diye geldi ama bakıyorum aynayla yok

Gereksiz bi yerde gereksiz bi ağrı

Eklentiler

• 7D47C76D-9A45-4AD8-AAF8-DF6445220A4D.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 59
Ay yonca beni çok güldürdün ben daha çok gerideki haftalarımda yaşadım böyle sızı gibi falan oluyordu ama geçti sonra bilemedim

Ay yonca beni çok güldürdün ben daha çok gerideki haftalarımda yaşadım böyle sızı gibi falan oluyordu ama geçti sonra bilemedim
Aslaaaa neresi olduğunu bualamdım yaaa oranın neresi nedir bilemedim şka gibi hahahahahaahah
Aynen dediğin gibi sızı gibi ama neden oluyo anlamıyorum

Tam orda kafasi var bebegin

Eger agri ictense bebekle alakalidir ,ama yuzeyselse batık gibi bisey olabilir

Ay o ağrı bende de var ya bebeğin kafasının olduğu yer tam ağır geliyor sanırsam ondan doktora dedim normal dedi

Ama anlatış şekline bayıldım

İğne batması gibi mi

Hayatı bu kadar sevsem yeter

şeker konusu tam muallak ya. şimdi baştan anlatıp kafanı şişireyim. :) ilk gebeliğimde şekerim vardı. o kısmı net. bunda başta yok gibiydi. 24. haftada birden başladı, o ara covid oldum gerçi sebebi o da olabilir. Epey kötü sonuçlar geldi, doktor insülinden falan bahsetti derken değerler yeniden normale döndü. kimsenin canı çekmesin diye söylemek istemiyorum ama ciddi kalorili karbonhidratlı şeyler yiyorum, 1 saat sonra ölçüyorum normal çıkıyor. tüm hafta normalken birden bir gün bir sonuç yüksek çıkıveriyor. var mı yok mu anlamadım kısacası. hamileliğin sonuna geliyoruz bilemiyorum. doktora da dedim ben falanca yiyip bakıyorum normal geliyor, eskiden mümkün değil yiyemeyeceğim şeyler.. şşş şş bana söyleme deyip göz kırptı. belki de birkaç besin bende şeker yükseltiyor. onlara dikkat etmem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…