2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şu an ben de o vızırtıları pardon cıvıltıları duyuyorum çünkü evdekiler yetmiyordu

Anladım canım seninki ilerlemiş baya dikkat et tepsilere falan doktora sordun mu medikal bileklik falan oluyormuş onun için işe yarıyor mu acaba
Burda işe yaradigini söyleyen arkadaslar olmustu.hala alacagim. doktora sormadım. Benim doktor herseye normal diyen bi tip oldugundan dahiliyeye gitmistim haşimatom var ona sordm o dedi. Istersen kadin dogumcuna da danıs dedi. Her doktor bir digerine şutluyor zaten. sonuç olarak sabrediyorum. Gün icinde rahatim uyurken zor oluyor o kadar

Şu an ben de o vızırtıları pardon cıvıltıları duyuyorum çünkü evdekiler yetmiyordu
Ve şu saatte olana bir sey demeye hakkımız yok bence bunu da basa basa söylüyorum
Sabah aksam dikkat edildikten sonra geri kalan saatlerde yapıcak bir sey yok. Ekstrem bir durum olur rica edilir vs vs.
Turnusol kağıdı gibi bir konu oldu cidden. İnsanlar çok saygısız.

Canım tabi doktorunun ne diyecegi daha mühim. Sakıncalı ise zorlamaya gerek yok. Önemli olan senin ve bebeğin sağlığı. Benim oğlan hep 1 hafta önden gitti. Doktor sankin daha fazla öne gecmesin şekerin var diye beni zorladı. Son hafta normal haftasına döndü çocuk. Belki senin ki de öyle olur.. Şekerin iyi ise sıkıntı yoktur bence

Hafif bel ve karın ağrısının sebebi enfeksiyon olabilir mi? Öyle mi dedi Dr unuz? Benim de var. Bu dönemde normal dedi de merak ettim şimdi
Aynisi bende de var dün yazmistim. Doktorum bana onun hakkinda bişey dememisti. O kasilma degil kasilma karnin toplanmasi dedi. O kadar. Enf3ksiyondan olabilir belki ama gecen idrar tahlili verdim temiz cikmisti bilemedim valla

Ne oldu hayirdir

benim doğum fotoğrafçım çok iyi ben de 2 hafta sonra gidicem.çok tecrübeli ayrıca uygun fiyatlı.izmir'de olanlar düşünebilir. doğumdan sonra 10 güne kadar da yenidoğan çekimi yapıcak nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…