2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vücut kilo endeksi 35 üzeri olanlar asla yapamaz diye bir şey olmamakla beraber svvd önerilmiyormuş. Benim şu an günceli 39 endeksin... 90la hamile kaldım 102 kiloyum. 10 gün sonra gittiğimde sorucam doktora. Belki çatı iyidir, oradan kurtarılır. Doktor daha iyi bilir. Çok yapmış ssvd. Derdi bir şey olacak olsa, bugüne kadar bir şey demedi kiloma.

Şeker kısmına gelecek olursak bebek 1 hafta önden gidiyor ama sadece karın çevresi değil, genel anlamda önde gidiyor. Suyu da iyi çıkıyor. Doktor şeker demiyor özellikle. ölçümler iyi çıkıyor. Ama ben arada kaçamak yapıyorum. genelde şekeri arttırmıyor ama 1 saat sonra ölçüm yapıp kontrol ettiiğimde.

ayyy iyi bari onlar normal olsun benim onlar hemen büyüdü halada büyükler çatlıyolarda kısmet artık
Bak bak yoncama bak nerelerde sürtüyor yine
İkiside benim gibi biraz korkuyolardı bakalım iyileşme sürecleri nasıl olmuş merak ettim

ayyy iyi bari onlar normal olsun benim onlar hemen büyüdü halada büyükler çatlıyolarda kısmet artık

İkiside benim gibi biraz korkuyolardı bakalım iyileşme sürecleri nasıl olmuş merak ettim
Baskı yapmayı hiç sevmem tabiki Özgür bir birey olarak istediğin yere yazabilirsin

Ayyyy inşallah olmaz Benimde yeni başladı karnım gerildikçeeee oluyo şuan tek tarafda var ama daha 1 ay var çoğalır herhalde,
Herhangi bişi kullanıyormusum
Kullanmaz mıyım..sürekli vıcık vıcığım...sabahları bebek yağı..öğlen doğalvazalin...akşam kendi yaptığım tatlı badem yağı zeytinyağı susam yağı kantoran yağı karışımın ..yatarken de biooil çatlak önleyici ...bunları bol bol sürüp kötü bi yemeni ile sarıyorum atletimi indiriyorum ..kızımdada böyle yapmıştım

Disipline Girmis BirKadin orda burda gerileceğine gel şuraya yaz iki satır
Ay ne gerilicem ya
Şaka gibi insanlar gerçekten
Bir de çocuk cıvıltısı demiyorlar mı kendimi yerlere atasım geliyor gülmekten
Daha az önce böğürme sesi yüzünden cam kapattım
Millet sanıyor ki gülüşmeler agucuk bugucuk sesi var dışarı da he canım he.
Çocuk yetiştirmekten bi haber insanlar gelmiş konusuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…