2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kullanmaz mıyım..sürekli vıcık vıcığım...sabahları bebek yağı..öğlen doğalvazalin...akşam kendi yaptığım tatlı badem yağı zeytinyağı susam yağı kantoran yağı karışımın ..yatarken de biooil çatlak önleyici ...bunları bol bol sürüp kötü bi yemeni ile sarıyorum atletimi indiriyorum ..😍kızımdada böyle yapmıştım
Oooooo sen bayaaaaaa dikkat ediyorsun, ben hiç okadar değilim oyuzden herhaldeee😃😃😃
Sanirim sola yatinca göb3k sola asıliyor benim de o taraf daha belirgin artk gobek altıma yastık koyuyorum
Galibaaaaa herhalde benimde sağ tarafda sırtı ve poposu ağırlığı o tarafa veriyo ve geriliyo bazen sanırım oyuzden orası çatladı 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

14.15 gibi
Ama beklemek zorunda oluyorum. Cunku doktor hergün doğuma giriyor neredeyse ve randevular birikmiş oluyor
Benimde 3 te ve bende de durum aynı bir iki doğuma gitti mi bütün randevular birbirine giriyor artık alıştık gerçi
Hatta okadar alışmışız ki son gittiğimizde yine 3 teydi 3 e 5 Kala ismim yandı girdik şok olduk😂😂😂

Nasıl anlatıcağımı bilemediğim için görsel bulup siyah iki noktayla belirttim😃😂

kasık desen değil aşağısı desen değil tam o işaretlediğim noktaların orası yürüyüş yapınca bile baya ağrıyo acıyo , şuan kalkarken oturukende acıtıyo,

aklıma ilk önce acaba kıl dönmesi fln mı oldu diye geldi ama bakıyorum aynayla yok🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Gereksiz bi yerde gereksiz bi ağrı 🤷🏼‍♀️😃😂😂

Eklentiler

• 7D47C76D-9A45-4AD8-AAF8-DF6445220A4D.jpeg
    7D47C76D-9A45-4AD8-AAF8-DF6445220A4D.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 59

kasık desen değil aşağısı desen değil tam o işaretlediğim noktaların orası yürüyüş yapınca bile baya ağrıyo acıyo , şuan kalkarken oturukende acıtıyo,

aklıma ilk önce acaba kıl dönmesi fln mı oldu diye geldi ama bakıyorum aynayla yok🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Gereksiz bi yerde gereksiz bi ağrı 🤷🏼‍♀️
Ay yonca beni çok güldürdün😂😂😂 ben daha çok gerideki haftalarımda yaşadım böyle sızı gibi falan oluyordu ama geçti sonra bilemedim 🤷‍♀️

Ay yonca beni çok güldürdün😂😂😂 ben daha çok gerideki haftalarımda yaşadım böyle sızı gibi falan oluyordu ama geçti sonra bilemedim 🤷‍♀️
Aslaaaa neresi olduğunu bualamdım yaaa oranın neresi nedir bilemedim şka gibi 😂😂😂😂 hahahahahaahah
Aynen dediğin gibi sızı gibi ama neden oluyo anlamıyorum 🤷🏼‍♀️😃

Tam orda kafasi var bebegin👶

Eger agri ictense bebekle alakalidir ,ama yuzeyselse batık gibi bisey olabilir

Ay o ağrı bende de var ya bebeğin kafasının olduğu yer tam ağır geliyor sanırsam ondan doktora dedim normal dedi 🤷🏻‍♀️

Ama anlatış şekline bayıldım 😂

İğne batması gibi mi 🤣

Kullanmaz mıyım..sürekli vıcık vıcığım...sabahları bebek yağı..öğlen doğalvazalin...akşam kendi yaptığım tatlı badem yağı zeytinyağı susam yağı kantoran yağı karışımın ..yatarken de biooil çatlak önleyici ...bunları bol bol sürüp kötü bi yemeni ile sarıyorum atletimi indiriyorum ..😍kızımdada böyle yapmıştım
Hayatı bu kadar sevsem yeter 😂😂😂

Canım tabi doktorunun ne diyecegi daha mühim. Sakıncalı ise zorlamaya gerek yok. Önemli olan senin ve bebeğin sağlığı. Benim oğlan hep 1 hafta önden gitti. Doktor sankin daha fazla öne gecmesin şekerin var diye beni zorladı. Son hafta normal haftasına döndü çocuk. Belki senin ki de öyle olur..☺️ Şekerin iyi ise sıkıntı yoktur bence☺️
şeker konusu tam muallak ya. şimdi baştan anlatıp kafanı şişireyim. :) ilk gebeliğimde şekerim vardı. o kısmı net. bunda başta yok gibiydi. 24. haftada birden başladı, o ara covid oldum gerçi sebebi o da olabilir. Epey kötü sonuçlar geldi, doktor insülinden falan bahsetti derken değerler yeniden normale döndü. kimsenin canı çekmesin diye söylemek istemiyorum ama ciddi kalorili karbonhidratlı şeyler yiyorum, 1 saat sonra ölçüyorum normal çıkıyor. tüm hafta normalken birden bir gün bir sonuç yüksek çıkıveriyor. var mı yok mu anlamadım kısacası. hamileliğin sonuna geliyoruz bilemiyorum. doktora da dedim ben falanca yiyip bakıyorum normal geliyor, eskiden mümkün değil yiyemeyeceğim şeyler.. şşş şş bana söyleme deyip göz kırptı. belki de birkaç besin bende şeker yükseltiyor. onlara dikkat etmem lazım.

X