2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Elma sirkeli su iç ve alt bölgeyi de elma sirkeli suyla yıkayıp kuru tut

Kizlar anlam veremedigim sekilde 2 saattir adet sancisi çekiyorum
Böyle rahatsizda etmiyor ama hafif hafifte yokluyor ,birde wc de cok acik pembe lekeli akintim oldu peceteye silince geldi simdi bisey yok takipteyimm
Ayyy bebek mi geliyor yoksaaa

Kizlar anlam veremedigim sekilde 2 saattir adet sancisi çekiyorum
Böyle rahatsizda etmiyor ama hafif hafifte yokluyor ,birde wc de cok acik pembe lekeli akintim oldu peceteye silince geldi simdi bisey yok takipteyimm
Ayni agrilari yasiyorum bi kac gundur ama akinti gelmedi akintim artti ama heo beyaz ve sumuklu oluyor nisan gelmis olabilir hadi hayirlisi

Ayni agrilari yasiyorum bi kac gundur ama akinti gelmedi akintim artti ama heo beyaz ve sumuklu oluyor nisan gelmis olabilir hadi hayirlisi
Peceteye baktigimda normal beyaz akinti gibi duruyordu,birdaha sileyim dedim icinde hafif pembelikler vardi arkasi gelmedi henüz, ama sanci geçmiyor her adet olcam sanki verdigi his bu yonde simdilik

Peceteye baktigimda normal beyaz akinti gibi duruyordu,birdaha sileyim dedim icinde hafif pembelikler vardi arkasi gelmedi henüz, ama sanci geçmiyor her adet olcam sanki verdigi his bu yonde simdilik
Sen de biliyorsun adet sancısı olarak başlıyor doğum sancısı. Doktora danış bence

Takipteyim arkasi gelmedi gece kabizdim baya ondami zorlaidmki
Hadi o önemli değil de
Önemli olan belden, sırttan vuran ve hafifçe adet sancısına benzeyen, ara sıra duran
Sonra tekrar eden ağrılar.
O doğum belırtısı genelde canım. Ama normal ağrıysa durur. Doğum sancısıysa ara ara tekrarlar kendini.

Suan kasigimda var his ,belde sirtta bisey yok şimdilik umarimda olmaz

İnşallah 16 gün daha dayanın minnoslar az kalmış az daha sabredin en rahat yerdesiniz ayy 36 olsa çok çok iyi inşallah canım

Ben varım. İnsülin de kullanıyorum yediklerime de dikkat ediyorum. Ama ilk 6 ay hiç hatlreket etmeden yattım. 18 kg aldım. Maalsef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…