2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın

Gece çok sıcaktı.
Sabaha karşı derin uykuya daldım. Ama yine erken uyandım. Geri de dalamadım
Aynen çok sıcaktı. Duş alıp yattım fayda etmedi. Karnım agridi. Sürekli tuvalete gittim su içtim kolumu bacağımı yıkadım fayda etmedi. Sabaha karşı az bir şey uyudum bende.

Konya da hangi doktor ve hastaneye gidiyorsunuz

Çok mu şanslısınız kızlar yada eringeç eşim işten gelince zor yemegini yiyip uyuya kalıyor agır işi bende hergün kendim mutfak dolabı koltuk cam hergün bir yeri yapıyorum
Benim de eşim ev işi olarak bulaşıkları halleder sadece. Zaten çocukla ilgilense bana yeter. Çok yoğunum, ayrıca fiziksel olarak ağrıdan dolayı zorlanıyorum ama her gün az az bir şeyler yapıyorum, bana yetiyor. İşler küçük küçük halledilir, olsun.

Uyuyordur belki annesi panik yapma Kola çikolata hareketlenmesini sağlıyor dene istersen. Bir de buradaki kızlar süt de hareketlendiriyor diyorlardı. Yine de içine sinmiyorsa doktoruna git canım.
Gunaydin kotu bir sahaba uyandim bebegim hareket etmiyor onerilere acigim

Benim bebegim kafasi asagida ve ayaklari ile daha daha kotu tekmeliyor mugdemi kaburgalarimi ne diyelm canlari saolsun cocugu gitti azi kaldi ama sabir kalmadi

Kız ben cok hareket ediyo diye sikayet ediyom ama hareket etmesede kafamiza takiliyo ... Yorgunmusun bu arada temizlik vs yaptinmi cok ayakta kaldinmi yada birseye üzüldünmü
Benimki de dün doğru düzgün hareket etmedi. Bugün de çok az. Önceki günler kuduruk bir şekildeydi. Ama dün yordum biraz kendimi dışarda gezdim. Bir de kendime nazar degdirmis olabilirim. Çok iyiyim enerjim yerinde her şeyi yapabilirim diye düşünmüştüm.

Kız ben cok hareket ediyo diye sikayet ediyom ama hareket etmesede kafamiza takiliyo ... Yorgunmusun bu arada temizlik vs yaptinmi cok ayakta kaldinmi yada birseye üzüldünmü
Yok ya zaten doktor yaticaksin dedigi icin hic kalkmiyorum neredeyse dun asiri hareketliydi bi ara bende artik yeter dedim hatta gunu gununu tutmuyorki normalde surekli hareketli olunca boylr sakin günleri beni korkutuyor

İnsanin kendine ve cocuguna cok nazari geciyor zaten ya ben inaniyorum buna ama yoruldugndada haraket cok azaliyor cidden noluyosa sanki biz onu karnimizda degilde o bizi sirtinda tasiyo sanirsin

Yok ya zaten doktor yaticaksin dedigi icin hic kalkmiyorum neredeyse dun asiri hareketliydi bi ara bende artik yeter dedim hatta gunu gununu tutmuyorki normalde surekli hareketli olunca boylr sakin günleri beni korkutuyor
Bence korkulacak birsey yoktur stres olma benim bebegimde cok aktif inan ama arada uzuncaaa hareket etmedigi oluyor illaki onunda uyudugu bir zaman dilimi var aktifligin yani sira sabah ogle aksam hickiriyor nerdeyse .. yani ugrstgmda hemen tepki veriyor ama seninde tepki veriyorsa azda olsa uyuyodr ama zaten rutin halini bilirsin sen eger icine sinmeyen bisi olursa hemen acile git en kotu bi kalp atisini flan dinlersin için rahatlar

Kız benim ki de dönmedi daha tecrübeli değilim ama kafasını hissediyorum yuvarlacık elime geliyor ayakları da kasıklarıma kasıklarıma vuruyor. Çarşamba kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor
Canım benimde öyle ama kafasını hissediyorum ama aslında bazen poposıda öyle yuvarlak sert oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…