2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne kdara geliyor. Ben de mutfagi yaptircam sadece dolapları kaca silerler ki acep

Kesinlikle çok güzel hatira okadar yıla yakışır güzel bi şekim

Aynen bi sor biz sorduk alamıyoruz dediler
Eşimde çok istiyodu girmek benden hevesliydi
Ayyyy inşallah şifa olursa yaparsın hepsini inşallah güzel güzelmtutup emerler.
Haziran annelerne bakıyorum çocuğu alamıyomuş hala fln konuşuyolardı aralarında

doğumda eşimden istediğim tek birşey var, oda bebeği ilk gördüğünde getiridklerinde sen kucağına al kimse almasın dedim. Okadar
İnşallah yapabilir
Bebegimi ilk kucağına alan kaynanamdı çünkü eşim benim başımdan ayrılamamıştı:) kaynanama da tembih etmiştim: eşim bebeği ilk kez görünce tepkisini videoya cek diye. Çekmiş sağolsun, güzel bir anı oldu.

Varsa kesinlikle kal zaten Ağrı kesici vs yaptırırsın 2.gğn kesin daha rahat taburcu olursun
Bizim olsa bende kalırdım ama gecelik baya önce 500 TL idi şimdi herşey zam geldi muayene tahlil vs oda fiyatına da gelmiştir kesin
Bi geceye 750 veremem

Abartmis kesinlikle. Camları bile siler o sürede. Camlar mutfak banyo yapılır.

Boşver hiç bakmayalim kötü enerjiyi cekmeyelim
Pozitif düşünelim o emme anını hayal edelim

Hastanenin fiyata dahil anlaşmalı fotocuları vardı geçen ay değişti başka biri gelmiş ebe hemşire arkadaşlara sordım nasıl dedim eh işte dediler
Bende önceki fotocu kızla konuatum foto için anlaşmalı varken çekmem etik olmaz ama klip istersen mbaştan sona kısa kısa ceket video klip yaparız demiş fiyatta 1000 TL çok istemiştim ama fiyat uçuk geldi açıkçası

Benim yanımda olamaz ilkden çünkü içerde olucam yaa
belki bebek ilk onlara gider diye al dedim
belkide ben gelince bebek gelicek tam ne olucak onuda bilmiyorum
Amaaaa ilk gördüğü tepkisini görmek çok güzelll bende oyuzden istiyorum o tepkiyi görmek

Afiyet olsun yarasın
Bidahamı gelcez dünyaya yeseydin nolcak
Korktum
Utanmadan söylüyor bir de
Ben çiğköfte etsiz diye yedim valla bir kaç kez
Ben de onu şey için yemedim et bulyon falan olıyormuş onların içinde çok zımbırtı katıyorlar dedi bi tanıdık
Ondan yemedm
Gerçek çiğ köfte yedim ama küçük bir parça taze yoğrulmuştu güvendiğim biriydi diye yedim

Yalnız o kadar şeyden kork ama üstüne sigara iç
Ben de ayrı bi alemim

Amaan ona bakarsan dışardan hiç bir şey yememek lazım o kadar incelersek
Benim kuzenim nerdeyse her gece kokoreç yiyodu çok şükür hiç bir şey olmadı bebişe
Hee hem sigara iç hem bulyondan kork

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…